Parrot journey: treasure hunt. Класична мобільна головоломка

12

Головоломки-жанр зі стажем. Вони підкорювали публіку задовго до появи простеньких телефонів на java, а люди порівнювали результати і хвалилися, що змогли пройти далі або вирішити завдання швидше, ще до мобільного інтернету. За класичними правилами зроблена і parrot journey: treasure hunt.

Гра задіє відразу кілька механік. Адже її автори спробували зробити щось своє, але в той же час працювати без оглядки на сучасних представників жанру.

Вийшло оригінальна бродилка-головоломка за класичними правилами.

Ми граємо за папугу, який подорожує по островах в пошуках скарбів. Птаха традиційно піратська, тільки діє сама по собі. Parrot journey навіть пропонує невеликий сюжет, розказаний від імені пелікана.

Мета-збирати піастри, уникаючи пасток і вирішуючи нетривіальні завдання. У цьому допомагає не тільки кмітливість, але і різні предмети, такі як дзеркала, гаки або бомби.

Кожен предмет придуманий спеціально під оточення, де мандрує пернатий герой. Дзеркала відображають промені в певну сторону, а гаки повертають що-небудь — теж в заданому напрямку. Можна, наприклад, повернути шаманів один на одного, щоб вони самі себе спалили. Що стосується решти, то бомби вибухають, смолоскипи підпалюють — все логічно.

З точки зору геймплея все просто. Бродимо по барвистим рівнями і грамотно використовуємо предмети, щоб зібрати монетки. Цей процес здатний захопити не на жарт: начебто тільки запустив додаток, а насправді вже 10 хвилин ламаєш голову над черговою задачкою. Складність рівнів з часом, зрозуміло, зростає. Чим далі в джунглі, тим товщі тигри.

Parrot journey можна рекомендувати всім любителям головоломок. Вона цілком годиться на роль спадкоємиці тієї самої java-гри про кролика з давніх дзвонилок. Тільки оформлення тут сучасне: з прекрасною картинкою і куди більш хитрими головоломками. А ще вона безкоштовна.