“отруйна оптимізація і стрілянина” -перші відгуки від бета-тесту battlefield 2042

12

Деякі профільні журналісти і блогери вже встигли взяти участь в бета-тестуванні battlefield 2042. На умовах повної анонімності вони поділилися першими враженнями від нового шутера dice. Судячи з усього гра досі страждає від серйозних проблем з продуктивністю, що не дивно на стадії бета-тесту. Справжнім відкриттям для багатьох стала змінена стрілянина і ші, які викликали тільки розчарування.

За словами блогерів, вони не помітили відчутної різниці між battlefield 2042 і battlefield 5. Візуально обидві гри знаходяться на одному рівні, ефекти руйнівності залишилися на колишньому рівні і не являють собою нічого революційного.

Більшість учасників тестування залишилися незадоволені продуктивністю battlefield 2042. Шутер сильно страждає від осідань fps, навіть на потужних відеокартах і мінімальних налаштуваннях. Куди сильніше гравців розчарувала стрілянина. Як стверджують користувачі, зброя не має віддачі і страждає від серйозних проблем зі звуком. Можливість змінювати модифікатори зброї прямо під час матчу назвали марною функцією. Серйозної критики також піддався штучний інтелект ботів-супротивників.

Незважаючи на всі перераховані вище проблеми, гравцям дуже сподобався ефект масштабних катаклізмів. В одну мить вся карта змінюється в різних місцях, а хід битви ставати абсолютно непередбачуваним.

Дата виходу battlefield 2042 запланована на 19 листопада для пк і консолей, переносів більше не передбачається.