Основні визначні пам’ятки Києва.

8-17-2018

Основні визначні пам’ятки Києва.

Список складений на основі популярних путівників і представлений за типом, назвою і рейтингу. Для зміцнення величі і значущості споруди під керівництвом Ярослава Мудрого звели невелику церкву на честь православного свята Благовіщення. Саме знайомства з Золотих Воріт починалося подорож по місту. На жаль, час не щадило спорудження і мандрівники XVI – XVII століть відзначали напівзруйнований стан пам’ятки архітектури. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі kyiv-city.com.
У різний час на цьому місці проводилися реставраційно – архітектурні роботи. В даний час туристи можуть побачити гарну вежу з зубцями висотою 14 метрів, надбрамну церкву, орнаменти з цегли, властиві для давньоруських будівель того періоду і багато іншого. На території пам’ятки архітектури діє однойменний музей. Поряд з фотограйией є іконки, клікнувши по яким ви можете оцінити те чи інше місце. Це міжнародний аеропорт, найбільший у країні.
З аеропорту Бориспіль здійснюють рейси повітряні судна в 95 напрямках, як міжнародних, так і внутрішньоукраїнських. Аеропорт має 5 пасажирськими терміналами, в тому числі термінал для VIP – пасажирів, і одним вантажним. Пасажири мають право скористатися парковкою аеропорту, як короткострокової, так і довгострокової, за певну плату. Пасажири бізнес – класу можуть скористатися бізнес – залом, де можна провести переговори та конференції, а також послугами бару, факсом, комп’ютером та іншою апаратурою.