Oral-b випускає на ринок росії нову революційну щітку oral-b io

17

Штучний інтелект, 3d-графіка, інтерактивний інтерфейс, інноваційні матеріали і передовий досвід експертів дозволили створити бездоганний пристрій, що змінює уявлення про турботу про здоров’я і красу посмішки. Одягнена в мінімалістичний ергономічний дизайн, oral-b io не просто робить прорив в чищенні зубів, але і обіцяє стати одним з найкрасивіших і модних гаджетів.

Здорові зуби-запорука здоров’я всього організму і свободи самовираження, які починаються з правильної гігієни порожнини рота. Нова щітка адаптується під стиль життя користувача: синхронізація з мобільним пристроєм і штучний інтелект враховують індивідуальні особливості кожної людини, гарантуючи рівномірне очищення всієї порожнини рота. За тиждень регулярного використання oral-b io зуби стають білішими, дозволяючи посміхатися частіше, а інтерактивний дисплей щітки дарує користувачам посмішку у відповідь.

Oral-b io – за межами технологій

магнітний привід – інноваційна технологія, яка плавно подає живлення на кінчики щетинок, дозволяючи щітці дбайливо і безшумно ковзати по зубах і забезпечувати глибоку, але унікально ніжну чистку. Завдяки цій новій технології повністю виключається вібрація щітки в руці, тобто в новій io рухаються тільки самі щетинки, що забезпечує принципово інший рівень чищення. Результат перевершив всі очікування: oral-b io – це в 6 разів більш ефективне видалення нальоту уздовж лінії ясен і більш здорові ясна через тиждень використання (в порівнянні зі звичайною зубною щіткою).

Oral-b io – за межами дизайну

Абсолютно новий користувальницький інтерфейс був створений у співпраці більш ніж з 1 800 споживачами, які брали участь практично у всіх етапах розробки, включаючи дослідження і тестування, для того, щоб забезпечити максимально м’яку і персоналізовану чистку зубів.

  • інтерактивний кольоровий дисплей забезпечує зручну навігацію по функціоналу щітки, включаючи привітання, настройку мови і вибір режимів чищення: дбайливе, глибоке чищення і відбілювання.
  • інтелектуальний датчик тиску забезпечує безпеку ясен і зубів, попереджаючи про надмірний тиск або вказуючи, коли тиск є оптимальним.
  • магнітний зарядний пристрій забезпечує повну зарядку всього за три години.
  • новий додаток oral-b оснащений 3d-графікою і технологією зі штучним інтелектом, яка дозволяє забезпечити рівномірне очищення всієї порожнини рота і 100% результат чистки.
  • візуальний таймер відстежує тривалість кожного сеансу чищення, щоб користувачі чистили зуби протягом рекомендованих стоматологами двох хвилин.

Oral-b io – за межами звичного

В результаті клінічних випробувань зубна щітка oral-b io показала, що забезпечує більш глибоке очищення зубів і ясен в порівнянні зі звичайною щіткою, дозволяючи користувачам легко і ефективно підтримувати здоров’я порожнини рота. Дослідження показали наступні результати(у зіставленні зі звичайною щіткою):

  • здоровіші ясна всього за один тиждень;
  • у 6 разів більш ефективне видалення нальоту уздовж лінії ясен;
  • 83% пацієнтів із запаленими яснами за вісім тижнів відновили здоров’я ясен;
  • зуби стають білішими за тиждень регулярного використання oral-b io.

Прагнучи створити пристрій, який не просто відповідає очікуванням і потребам користувачів, але і передбачає їх бажання, розробники витратили більше 1 200 годин, щоб зібрати і проаналізувати відгуки. Результати цієї роботи лягли в основу функціоналу і призначеного для користувача інтерфейсу щітки oral-b io, яка точно знає, що вам потрібно для сяючої посмішки.

Oral-b io-інновація тепер і в росії

” щітка oral-b io унікальна в своєму роді, вона відкриває нову еру в інноваційних технологіях по догляду за порожниною рота. Цей пристрій використовує не тільки передові розробки, але і враховує досвід самих користувачів, тому, з одного боку, ви отримуєте професійний догляд за зубами кожен день, з іншого – винятковий комфорт в процесі чищення. Можна сказати, що oral – b io – це відображення майбутнього, яке вже настало, і ми раді що тепер ця новинка доступна і російським споживачам«,-поділився роман медведєв, віце-президент категорії» догляд за порожниною рота ” p&g в східній європі.

Створена провідними експертами та дизайнерами, щітка oral-b io доступна до замовлення за посиланням.

Не пропустіть свій шанс спробувати революційну новинку!

Oral-b-це більше 60 років інновацій і передових розробок, які докорінно змінюють принципи догляду за порожниною рота. Експерти oral-b постійно вдосконалюють свої технології, щоб мільйони людей по всьому світу могли кожен день відкрито і впевнено посміхатися. Запатентована зворотно-обертальна технологія схвалена стоматологічною асоціацією росії та американської стоматологічної асоціацією (american dental association, ada). Продукція виробляється в німеччині, там же знаходиться науково-дослідний центр, де вона проходить тестування на ефективність і безпеку.