Oppo представила смарт-годинник watch free з автономністю до двох тижнів

18

Китайська компанія oppo анонсувала розумні наручний годинник watch free: новинка буде пропонуватися в чорному і золотистому варіантах колірного виконання, а продажі почнуться 30 вересня.

Тут і нижче зображення fonearena.com

Гаджет оснащений 1,75-дюймовим дисплеєм amoled з роздільною здатністю 280х456 точок і піксельною щільністю 326 ppi (точок на дюйм). Забезпечується 100-відсоткове охоплення колірного простору dci-p3.

Пристрій здатний відстежувати частоту серцевих скорочень і рівень вмісту кисню в крові. Ведеться також підрахунок стандартних показників на зразок кількості зроблених кроків і витрачених калорій. В оснащення входить сенсор освітленості.

Годинники пропонують більше 100 режимів тренувань, включаючи шість автоматичних спортивних режимів для бігу, ходьби, їзди на велосипеді, плавання та ін.

Новинка укладена в герметичний корпус (5atm). За бездротовий обмін даними зі смартфоном відповідає контролер bluetooth 5.0. Живлення забезпечує акумуляторна батарея ємністю 230 ма·ч.заявлений час автономної роботи на одній підзарядці досягає 14 діб. Функція швидкої зарядки дозволяє за п’ять хвилин накопичити таку кількість енергії, якого вистачить на один день роботи.