Опис відео з YouTube можна використовувати для пошукового просування

202

Від автора: у змісті готових відповідей Google почав використовувати опис роликів, опублікованих на YouTube. Сюди потрапляють лише опис відео, які потрапляють в топову десятку видачі. Про це повідомляю фахівці з Stone Temple Consulting.

Для формування готових відповідей пошукова система використовує опис роликів з YouTube, які входять в топ-10 видачі Google. Таким спостереженням поділилися фахівці з агентства Stone Temple Consulting.

Також наголошується, що для потрапляння ролика в блок готових відповідей його опис має бути релевантним пошукового запиту, що вводиться користувачем. Бажано, щоб вона відповідала ключу вже на самому початку тексту.

Крім цього фахівці агентства радять використовувати цю тактику в побудові стратегії просування. Так як вона володіє декількома очевидними перевагами.

«Готові відповіді» — це блоки, що входять до складу пошукової видачі і виводяться в самому її верху. Їх зміст формується з шматків контенту, взятих зі сторонніх ресурсів. Найчастіше такі блоки виводяться за запитами, пов’язаними з загальновідомими фактами.