Оновлення Penguin не вплинуло на процедуру зняття санкцій

246

Від автора: після запуску останньої версії Пінгвіна використання файлу Disavow все також залишається ефективним способом виведення ресурсу з-під дії фільтра. Це підтвердили представники Google.

Після запуску Penguin в режимі постійного апдейта у вебмайстрів стали з’являтися питання про процедуру відновлення позицій ресурсу після його потрапляння під дію алгоритму. Багато стали сумніватися в ефективності використання файлу Disavow для виведення сайту з-під санкцій пошукової системи.

З цього приводу кілька днів тому висловився представник Google Гері Илш. У своєму Twitter він зазначив, що запуск нової версії алгоритму ніяк не вплинув на процес відновлення позицій. Тому використання Disavow все також дозволяє вивести ресурс з-під санкцій.

У своєму пості Гері підкреслив, що фахівці компанії не вносили коригувань у рекомендації Google щодо застосування даного інструменту для відхилення вхідних посилань. Значить правила використання файлу Disavow не змінилися.

Вперше про можливість його застосування для виведення сайту з-під дії алгоритму стало відомо в 2013 р. Тоді про це повідомив колишній керівник служби якості пошуку Google Метт Каттс.