Оновлення 6.66 для гри doom eternal з новим режимом “horde mode” вийде 26 жовтня

26

Видавець bethesda softworks і студія id software випустять велике оновлення версії 6.66 для шутера doom eternal 26 жовтня 2021года. Воно додасть новий режим “horde mode”, обновленныйсоревновательный режим battlemode і багато іншого.

Також розробники пропонують відсвяткувати осінь моторошнимикостюмами, солодощами і піратськими витівками в події «гулі,гарбузи і галеони».

Офіційний опис події:

Аж до 23 листопада заробляйте солодкий досвід по ходу гри в doometernal і отримуйте святкові прикраси, в числі яких вигляд«моторошний привид ” для ревенанта «” з гарбуза і болю «для елементаляболі і» костюм мені зробила мама «для ката, а також коллекцийныйнабор манкубуса»ле манк”!

Як же заробити цей чарівно солодкий досвід? легко! проходьте рівні кампанії, завершуйте матчі в battlemode і виконуйте різні випробування. Накопичуючи досвід, ви будете відкривати ці чудові сезонні подарунки! тільки не баріться і заходьте в doometernal сьогодні, поки подія не завершилася. Бережіться, демони, вам буде дуже страшно!

Doom eternal доступна на playstation 5, xbox series, playstation 4, xbox one, nintendo switch, pc (steam, bethesda.net) і googlestadia.