Огляд the forgotten city

10

В ігровій індустрії довго існував досить ефективний спосібпопасти у велику студію-через пос… Розробку модифікації.варто було комусь створити щось дійсно варте для великої гри, як його радісно забирали у велику студію і модифікаціястановилася частиною цього самого проекту, або зовсім самостійною розробкою. І якби the forgotten city створювалася в тевремена, швидше за все, ми б ніколи не побачили гру в тому вигляді, в якому вона вийшла зараз. Адже з’явилася ця розробка в качествемодіфікаціі для надпопулярної-чуєш, купи-рольової гри theelder scrolls v: skyrim . Але пройшли роки, і часи змінилися.те, що було неможливо 10 років тому, зараз може стати звичайною практикою. Так і ця модифікація в якийсь момент переросла себе, а команда творців вирішила перетворити її в самостійний проект.

Сюжет гри не можна назвати дуже глибоким, заплутаним або довгим.фактично перед нами чергова варіація на тему»тимчасової петлі”.the forgotten city являє собою детективний квест від першого покоління,а основний акцент тут поставлений на історію і персонажів, які вийшли яскравими і запам’ятовуються. Канва сюжету будуєтсявокруг загадкового прокляття, що лежить на давньоримському місті, ітемних таємницях його мешканців. Ми виступаємо в ролі мандрівника з майбутнього, здатного проживати останній день міста раз заразом.

У плані сценарію і опрацювання світу ця гра вище усіляких похвал.тут відмінно прописані персонажі, багато цікавих діалогів і є чотири варіанти основної розв’язки. Жанрово the forgotten city можноотнести до жанру симуляторів ходьби з елементами шутера і щіпкойплатформінга. Ви будете ходити-бродити, досліджувати світ, узнаватьперсонажей і з’ясовувати причини відбуваються порушень золотогоправіла, які призводять до смерті всіх мешканців міста. Голковий плюс цього дослідження-проходження максимальнонелінійно.

Так, є деякі речі, які ви дізнаєтеся поступово, але в ціломрозробники дають вам завидну свободу. Багатьох результатів можна досягти декількома варіантами, прямо як в старих рольових іграх,де також у більшості завдань були кілька варіантів вирішення, іноді зовсім нетривіальних. Зрозуміло, що в кінці ви сможетевістроіть ідеальне проходження, коли вийти на кращу кінцівкуполучітся за мінімальну кількість петель, на це тут навіть естьсвоей трофей. Але і це проходження ви зможете реалізоватьпо-різному. Взагалі, для проекту, зробленого трьома людьми, гра буде дуже і дуже добре.

Радує, що the forgotten city забезпечена субтитрами російською мовою, це явно буде плюсом для багатьох гравців, так як текстовздесь ну дуже багато, незважаючи на скромну тривалість. Сампереклад в цілому непоганий, але деякі діалоги переведені неповністю, а саме — деякі фрази сильно урізані. Не зовсім зрозуміло, навіщо було потрібно обрізати рядки субтитрів. Так що якщо language вам дозволяє, рекомендую грати англійською.російської озвучки немає, але англійська тут дуже якісна і актериподобрани добре, мова приємна на слух і записана в размеренномтемпе.

Але не все так райдужно в стародавньому римі. Перш за все, як уже було згадано побіжно, гра коротка. Карта світу невелика, фактіческіперед нами скромна село з десятком будівель і несколькосвязанних з нею підземель. Спочатку здається, що ігровий світбольшой, але вже в другій-третій петлі прийде розуміння, що це таке. За фактом весь ігровий світ можна облазити за дві-три години,так що на закриття the forgotten city на 100% піде не більше 10часов. А по гідам і зовсім, думаю, можна впоратися годин за п’ять.наступний недолік криється в графічному виконанні. Оточеніесделано добре-приємний стиль, красиві види на місто і такдалее. Але варто вам зустрітися з персонажами, так на багатьох з нихбез сліз не поглянеш, особливо на великому екрані. Стає ще гірше, коли вони починають пересуватися. Складається враження, що npc без якихось істотних змін перекочували сюди прямо з skyrim випуску 2011 року. З огляду на, що спілкування з персонажами —це основна частина гри, в кінці проходження воно може вас немногонапрягать.

Наступна проблема спробувала сховатися в технічній частині, дапришлось вилізти на білий світ. Такої кількості непрацюючих на гру, яка проходиться за пару годин, я давно не зустрів. Щось десь не спрацьовує, персонажі можуть стояти один проти одного і горланити, ніби один з них їде в електричці.найсмішніше і сумне трапляється, коли необхідний для созданіявременной петлі персонаж, який біжить до потрібного місця через весьгород, десь застряє і псує ціле проходження. Плюс, принаймні у версії гри для ps5, вона дуже часто падає. Радує, що розробники зробили агресивну систему автозбереження, такщо втрата часу через чергового непрацюючого перемикача складе пари хвилин. А що ж з версією для playstation 4? примерновсе те ж саме, крім величезної кількості завантажувальних екранів іподзагрузок в найнесподіваніших місцях…

75

The forgottencity – в міру яскрава і запам’ятовується гра, яка проходиться також цікаво, як читається хороша книга. Можна сказати, це один з кращих представників жанру за останні роки. Так, з істотними недоліками технічного характеру, але багато з них можна пробачити, все ж це проект, створений трьома людьми. Якщо вамнравятся детективні історії,які можна пройти за пару вечорів, рекомендую звернути увагу на «забуте місто». Особливо якщо ви любите ігри в антуражі стародавнього риму і з легкими елементами фантастики.

Огляд написаний за цифровою версією гри для playstation 5, наданої редакції видавцем.