Nvidia спростувала чутки про crysis 4, bioshock 2022 і god of war на пк, назвавши їх спекуляціями преси

5

Вчора в мережу потрапив масштабний витік даних сервісу nvidia geforce now, на основі якої багато журналістів зробили висновок про швидкий вихід на пк таких відомих консольних хітів як god of war (2018), gran turismo 7, ghost of tsushima і horizon forbidden west. Крім того, деякі поспішили оголосити ці дані повноцінним підтвердженням існування ще не анонсованих bioshock 2022, half-life 2 remastered і crysis 4.

Однак багато хто з журналістів упустили з виду той факт, що в списках gfn фігурував зовсім вже екзотичний емулятор dolphin, що дозволяє запускати на пк піратські ігри для консолей wii і gamecube. Вже один цей момент повинен був змусити пресу засумнівається в правдивості чуток.

Але єдиним виданням, що вирішили перевірити справжність витоку, виявився портал wccftech, автори якого звернулися за коментарями безпосередньо в nvidia. І представники компанії очікувано спростували всі домисли, назвавши численні публікації в змі спекуляціями. Вся інформація, яку вдалося вивудити з сервісу датамайнерам містить лише списки ігор для внутрішнього відстеження, а багато пунктів додані туди лише як заглушки.

Знаходження ігор в списку ні в якому разі не є підтвердженням їх швидкого виходу на пк або в сервісі geforce now, а реальна інформація про існування пк-порту того чи іншого тайтла може виходити тільки від безпосередніх розробників і видавців.