NTechLab розробив унікальну технологію ідентифікації осіб

238

Від автора: російські розробники запускають онлайн-сервіс для розпізнавання людських осіб. Використовувані технології забезпечують високу ефективність аналізу. Експерти відзначають, що з часом вартість українського стартапу може зрости до 6,5 млрд. $.

Вітчизняний проект NTechLab запускає сервіс для ідентифікації людських осіб. Він реалізований у вигляді API і отримав назву FindFace Cloud. Відзначається, що в його роботі використовується унікальний алгоритм аналізу зображень людей, що забезпечує високу ефективність процесу розпізнання.

На даному етапі продукт реалізований у двох варіантах. Перший – дозволяє порівнювати між собою фотографії (портрети людей), а другий – здійснювати пошук конкретної людини в базі (вже ідентифікованих осіб).

На відміну від конкурентних рішень FindFace Cloud API працює швидко. Ідентифікація однієї людини займає не більш за третину секунди. При цьому ефективність видається результату – близько 99%.

На думку експертів, в найближчому майбутньому ціна стартапу може «перевалити» за 6 млрд. доларів. FindFace Cloud API буде затребуваний різними службами безпеки і на соціальних платформах.