Новий трейлер версії гри story of seasons: friends of mineral town для ps4 і xbox one

6

Видавець marvelous опублікував новий трейлер гри story of seasons: friends of mineral town. Гра вийде на playstation 4 і xbox one 15 жовтня 2021 року. Раніше в липні 2020 року гра вийшла на nintendoswitch і pc (steam).

Офіційний опис:

«ваше життя на фермі починається в крихітному, але милому містечку посеред дикої природи. Через багато років вивозите на дідусеву ферму, щоб повернути їй колишню славу.доглядайте за рослинами і тваринами і пишіть свою історію.

  • слідкуйте за фермою! вашої турботи чекають найрізноманітніші овочі, культури, фрукти і овочі. Вирощуйте їх з любов’ю, ітогда у вас буде що зібрати, продати і приготувати!
  • поверніться в місця свого дитинства! у мінеральську повнодобрих жителів-і старих друзів, і тих, кого ви ще не встигли знайти! знайомтеся, даруєте подарунки, дізнавайтеся більше про жителяхгорода і заводите друзів.
  • закохуйтеся! у мінеральську є кілька холостяків іхолостячек. Познайомтеся з юнаком або дівчиною своєї мрії,влаштуйте побачення — і пізніше зможете зіграти весілля і завестисемью!
  • відкривайте чудеса нового світу! ловіть рибу, працюйте і готуйте, а коли закінчите з роботою, пориньте в місцеві джерела. Життя фермера ще ніколи не було таким!».