Новий трейлер total war: warhammer 3 знову присвятили великому катаю

14

creative assembly представила новий трейлер майбутньої стратегії в реальному часі total war: warhammer 3 , який знову присвячений великому катаю – фракції представленої, в середині вересня.

” великий катай-земля, що гармонує з навколишнім світом. Кожен солдат знає своє місце у великих задумах імператора небесних драконів. Відома як гармонія каменю і сталі, це ідеальне поєднання цілей проявиться в дисциплінованих арміях драконів».

Гранд катай-одна з найстаріших і наймогутніших цивілізацій у світі warhammer, яка залишалася практично незмінною протягом тисячоліть. Їм правлять діти імператора небесних драконів, стародавні і могутні істоти, здатні приймати людську подобу і володіти таємничими знаннями магії, відомими як інь і ян.

Мяо ін, штормовий дракон, править північним катаєм і командує арміями великого бастіону. Холодна і відчужена, вона століттями правила північними провінціями після того, як її батько, імператор небесних драконів, довірив її захист.

Чжао мін, залізний дракон, править західним катаєм і небесною дорогою, що веде в гори скорботи. Загартований воїн, залізний дракон підтримує західний кордон імперії і підтримує порядок в пустельних кланах, навіть коли інші дракони сумніваються в розсудливості свого брата.

Як одна з найбільш технологічно розвинених країн старого світу, катайська військова машина може викликати безліч самих безжальних і смертоносних істот. Ядро армії побудовано навколо досвідчених військ, таких як непохитні нефритові воїни і елітна варта небесного дракона, в той час як руйнівну підтримку можуть надати титанічні теракотові варти, майстерно створений військовий компас у-сін і неземні великі нефритові вершники лонгма.