Новий трейлер 7 сезону” бійтеся ходячих мерців “

4

Зловісний ролик також натякає на епічне зіткнення моргана і віктора.

Amc випустив новий трейлер 7 сезону серіалу»бійтеся ходячих мерців”. У похмурому ролику показали лякаючі наслідки ядерної катастрофи і натякнули на масштабний конфлікт моргана джонса (ленні джеймс) і віктора стренда (колман домінго).

В кінці 6 сезону неврівноважений лідер підпільного культу тедді меддокс (джон гловер) влаштував в постапокаліптичному зомбі-світі ще один кінець світу. Лиходій попереджав людей про насуваються жахи і сам вирішив їх влаштувати. Через нього по всьому техасу було підірвано кілька ядерних боєголовок, що сильно відбилося на житті героїв.

Так, тепер тим, хто вижив, доводиться носити маски, оскільки повітря токсичний. Крім того, через сильну задимленість людям важче орієнтуватися на місцевості. Ще героям стало складніше добувати необхідні для життя ресурси. Та й нападу зомбі ніхто не відміняв-тільки тепер живі мерці ще більш жахливі на вигляд і, ймовірно, небезпечні.

І на тлі всієї цієї розрухи морган і віктор, схоже, оголошують один одному війну. Віктор стверджує, що тепер його черга встановлювати порядки і відповідати за долі людей. На думку героя, з моргана вийшов нікчемний лідер. Віктор каже колишньому товаришеві, що він зробить все, що не зміг провернути той, перебудує світ і допоможе всім тим, кого підвів джонс.

Морган же не сперечається з віктором, навіть начебто підтримує його прагнення-нехай в його голосі і звучать нотки недовіри і злості. Однак при цьому морган заявляє, що якщо віктор комусь зашкодить, то особисто з ним розбереться. Буде спекотне зіткнення двох культових персонажів всесвіту!

Прем’єра 7 сезону серіалу “бійтеся ходячих мерців«, спін-оффу» ходячих мерців”, намічена на 17 жовтня.