Новий Яндекс.Браузер під macOS став більш захищеним

205

Від автора: Яндекс представив свіжу версію свого браузера під пристрою на macOS. Програма отримала новий користувальницький інтерфейс і більш досконалу систему захисту від кіберзагроз.

Вийшла нова версія Яндекс.Браузера під macOS. Основні зміни торкнулися інтерфейсу програми. Тепер панель з вкладками шляхом перетягування переміщається вниз. Крім цього користувач може самостійно встановити ширину корінців.

В оновленій програмі активна вкладка автоматично приймає колір ресурсу, який в ній відкрито. При цьому всі інші стають напівпрозорими. Якщо користувач відкрив багато вкладок, і всі вони не поміщаються на екрані, тоді система додатки додасть скролінг для прокрутки.

Також в браузері від Яндекса покращено стильове оформлення елементів. У програмі вперше з’явилися «живі» шпалери. Завдяки чому всі вкладки відкриваються на тлі з анімацією. Для користувача доступна велика колекція шпалер з різними анімованими елементами: туманом, хмарами і стеблинками трави.

Крім цього нова версія програми отримала покращений функціонал:

Рекомендаційна стрічка Яндекс.Дзен – відображається внизу нової вкладки. В ній представлена підбірка посилань на відео і матеріали, які можуть зацікавити користувача. При складанні збірки використовуються алгоритми, створені на основі технології машинного навчання.

Розумна рядок пошуку – тепер «вміє» відображати довідкову інформацію про відомих особистостей, події і найбільш затребуваних в пошуку термінах.

Оновлений Яндекс.Браузер укомплектований більш досконалою системою безпеки Протект. У ній з’явилася вбудована захист здійснюються електронних платежів і вводяться користувачем реквізитів банківських карт.