Новий телевізійний сервіс YouTube TV буде запущений в США

258

Від автора: відеохостинг запустить власний телевізійний сервіс. Спочатку він стане доступний лише для американських користувачів. За допомогою нової платформи вони зможуть переглядати більше 40 телеканалів.

Проект отримав назву YouTube TV. Його функціонал дозволить американцям не тільки підключатися до основних телевізійних і кабельним каналам, але і дивитися записи передач, які зберігаються в хмарі.

Як повідомила керівник компанії Сьюзан Войчицки, доступ до нового сервісу буде платним. Місячна підписка на YouTube TV коштує 35$ і дозволяє підключати від 1 до 6 користувачів (облікових записів).

Крім телепередач оформили передплату отримають доступ до каналів та передач, які транслюються в рамках ще однієї платної платформи відеохостингу YouTube Red.

Сьюзан повідомила, що монетизація нової платформи буде відбуватися не тільки за рахунок надання платного доступу до телеканалів. Планується, що на новому сервісі з’явиться реклама. Її реалізація буде відбуватися на тих же умовах, що і на відеохостингу.