Нове чудовисько, свіжа ланцюжок квестів і властивість “омнівсплеск” в оновленні 1.7.4 для dauntless

5

Багатокористувацький екшен про полювання на чудовиськ dauntless отримав свіже оновлення під номером 1.7.4. Тепер гравці можуть битися з новим монстром, пройти свіжу ланцюжок завдань, випробувати нову властивість і інше.

  • нове чудовисько феланкс 8>—>- цей монстр мешкає на острові пламеверк в мисливських угіддях. За перемогу над феланксом гравці можуть отримати ресурси для створення унікальної броні і зброї.
  • ланцюжок завдань» перша кров ” . Щоб почати серію квестів вам потрібно поговорити з адміралом янеком позику в рамсгейті. У нагороду за виконання гравці можуть отримати нові чутки про нагрудник «полум’якриле переродження», а також про шолом «полум’якриле провидіння».
  • нова властивість “омнівсплеск” — прискорює перезарядку здібностей омнігена (5/8/11/14/17/20%), а при активації омнігена прискорює перезарядку здатності ліхтаря (20/30/40% на рангах 4/5/6).

Крім усього перерахованого були внесені правки балансу, якості життя і виправлення помилок, з повним списком яких можна ознайомитися на офіційній сторінці.