Нова версія програми збільшила аудиторію Opera на 2 мільйони

222

Від автора: за тиждень після виходу нової версії Opera з інтегрованим модулем VPN аудиторія браузера збільшилася на 2 млн. чоловік. Про це розповіли представники компанії.

Завдяки запуску інноваційної версії повновагого браузера його аудиторія виросла на 2 млн. чоловік. Цьому посприяло наявність у програмі безкоштовного модуля VPN. Таку інформацію повідомив віце-президент компанії.
Криситиан Колондра зазначив, що Opera змогла «вгадати» бажання користувачів. І безкоштовний вбудований VPN – це те, у чому потребували багато. Підтвердженням цього є швидке збільшення аудиторії програми.

Згідно наданих Крістіаном даних, зараз загальна аудиторія популярного браузера (десктопної і мобільного версії програми) становить більше 350 млн. користувачів. Влітку поточного року аудиторія «повновагою» Opera зросла до 55 млн. чоловік.

Нагадаємо, що десктопний браузер з інтегрованим VPN був запущений 20 числа цього місяця. Вбудоване додаток кодує трафік, що передається тільки через HTTPS або HTTP з’єднання. При цьому дані інших додатків не шифруються.