Нова Opera стала набагато швидше попередньої версії

210

Від автора: Opera підвищила працездатність свого браузера за рахунок збільшення швидкості завантаження збережених сторінок і вкладки, які були відкриті під час минулої сесії. У новій версії додатка даний показник став на 80% вище.

В Opera реалізований інтелектуальний механізм, значно прискорює завантаження відкритих вкладок. Нова версія браузера (41-а) відкриває сторінки на 80% швидше в порівнянні з попереднім випуском програми.

У прес-релізі, присвяченому запуску функціоналу, зазначається, що завантаження Opera починається зі сторінки, яку користувач відвідав останній під час попередньої сесії. Завдяки новому функціоналу програма буде робити це набагато швидше. При цьому браузер віддає перевагу нещодавно збережених закладок.

Компанія також оприлюднила результати порівняльного тестування старої і нової версій Opera. При відкритті в обох браузерах 42 вкладок «сорок перша» витрачає для цього на 86% менше часу (6,2 с). Стара Opera відкриває стільки ж вкладок за 13,3 секунди.

У поточному році компанія значно підвищила працездатність свого браузера . А також запустила в ньому нативний VPN-сервіс і рекламний блокувальник.