Ноутбук honor magicbook v 14 і планшет tab v7: перші подробиці

21

Honor планує вже цієї неділі, 26 вересня, провести велику презентацію, присвячену запуску нових продуктів. У зв’язку з цим компанія почала ділитися подробицями про прийдешні новинки. Зокрема, були показані ноутбук magicbook v 14 і планшет honor tab v7.

Як видно на представленому зображенні, у magicbook v 14 дуже тонкі рамки навколо екрану. У тизері говориться, що у ноутбука буде подвійна 5-мегапіксельна веб-камера. Передбачається, що один з модулів отримає надширокий кут огляду. Це повинно зробити спілкування по відеозв’язку більш комфортним.

Раніше також оголосили, що magicbook v 14 стане одним з перших пристроїв на ринку з попередньо встановленою операційною системою windows 11. Це стало результатом нової співпраці з microsoft.

Другий тизер присвяченій планшету honor tab v7-більш доступній версії раніше представленого tab v7 pro. Можна побачити, що у гаджета будуть досить тонкі рамки, а з боків розташуються стереодинаміки — ймовірно, по два з кожного боку, як в pro-версії. Поки неясно, чим буде відрізнятися базова модель. Нагадаємо, що tab v7 pro отримав 11-дюймовий ips-екран з роздільною здатністю 2560х1600 пікселів і частотою оновлення 120 гц, процесор mediatek dimensity 1300t, основну камеру на 13 мп і акумулятор ємністю 7250 маг з швидкою зарядкою на 22,5 вт.

Крім цих двох пристроїв на презентації також покажуть новий телевізор. Не виключено, що будуть і інші анонси.