Nokia t20: ємний акумулятор, 2к-дисплей і стереозвук

16

Асортимент бренду nokia поповнив android-планшет під назвою nokia t20. Новинка зі збалансованими апаратними характеристиками отримала ряд корисних функцій, а також гарантовані оновлення пз протягом трьох років і можливість виходу в інтернет як по wi-fi, так і за допомогою вбудованого мобільного модему.

10,4-дюймовий дисплей nokia t20 з міцним захисним склом має роздільну здатність 2000х1200 пікселів і максимальну яскравість 400 ніт. Корпус пристрою виготовлений з алюмінію і захищений від пилу і вологи за стандартом ip52. “серцем” пристрою став процесор unisoc t610 з тактовою частотою 1,8 ггц. За автономність планшета відповідає акумулятор ємністю 8000 маг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 15 вт (в комплекті — блок живлення на 10 вт).

Nokia пропонує дві модифікації планшета. Lte-версія представлена в конфігурації пам’яті 4/64 гб, а більш доступна модель з wi-fi модифікація має 3 гб озу і накопичувач на 32 гб. Розширити обсяг дискового простору до 512 гб можна за допомогою карт пам’яті microsd. На тильній стороні новинки розмістилася основна 8-мегапіксельна камера, роздільна здатність фронтального модуля становить 5 мп.

Попередньо встановлений додаток google kids space пропонує доступ до дитячого контенту для навчання, творчості та розвитку. Крім того, завдяки оснащенню стереодинаміками з підтримкою технології ozo playback panorama пристрій забезпечує чітке звучання голосу під час відеодзвінків і перегляду фільмів.

Nokia t20 працює під управлінням операційної системи android 11. Виробник гарантує покупцям два номерних оновлення прошивки, а також випуск щомісячних патчів безпеки протягом трьох років. Дата початку продажів і ціна планшета будуть оголошені пізніше.