Не краще і не гірше: digital foundry поставили крапку в суперечках про нову ревізії playstation 5

21

Згідно зі звітом digital foundry , нова ревізія playstation 5 не краще і не гірше моделі, що вийшла на запуску.

В огляді ps5 версії cfi-1100 річард лідбеттер прийшов до висновку, що, незважаючи не зміни внутрішніх компонентів, відмінності в роботі між старою і новою playstation 5 мінімальні, якщо не сказати більше.

Розбіжності стосовно нової моделі ps5 виникли минулого місяця після того, як ютубер остін еванс заявив у своєму тестуванні консолі, що вона може бути гірше стартової ревізії через рішення sony значно зменшити радіатор системи охолодження.

Огляд digital foundry, підготовлений у співпраці з каналом gamers nexus , підвів риску під цими суперечками, визначивши, що відмінності між обома системами незначні. Лідбеттер зазначає, що sony не тільки зменшила радіатор, але також внесла зміни в друковану плату і опорну пластину. Перевірка нагріву компонентів показала зменшення температури на регуляторах напруги, температура пам’яті в деяких моментах стала краще, в інших – гірше, але в цілому різниця становить всього кілька градусів. Основний процесор виявився на кілька градусів гаряче, проте в df відзначають, що немає ніяких причин турбуватися через це, за умови, що ps5 знаходиться в добре провітрюваному місці.

Фахівці роблять слідуючий висновок:

“так, конструкція радіатора в новій playstation 5 в деяких відносинах була спрощена, і так, результати температури внутрішніх компонентів показують, що, будучи в одних випадках більш прохолодним, в інших залізо може нагріватися сильніше. Але відповідаючи на головне питання про те, чи стала нова ps5 краще або гірше, ніж стартова модель, можна сказати, що з точки зору досвіду кінцевого користувача вони здебільшого однакові”.