Навчальний курс по API Діректа навчить управління рекламою

263

Від автора: Яндекс розширив набір навчальних курсів для розробників. Компанія запустила новий, присвячений використанню API Діректа для управління кампаніями в рекламному сервісі.

Вітчизняний пошуковик запустив новий навчальний курс для розробників, в якому розповідається про застосування API рекламного сервісу для полегшення управління кампаніями по просуванню в Мережі. За 10 уроків програмісти навчаться автоматизувати велику частину простих операцій, здійснюваних у Директе. Це дозволити підвищити швидкість їх виконання та загальну ефективність реклами.

Відзначається, що даний курс буде корисний, перш за все, тим фахівцям, які працюють з великими обсягами інформації. І одночасно проводять кілька рекламних кампаній одночасно.

У новій навчальній програмі розглядаються основні функції API і особливості його структури. Крім цього докладно описується синтаксис запитів і доступні параметри. Наводяться численні приклади реалізації на різних мовах програмування.

Для тих, хто тільки починає знайомитися з програмним інтерфейсом, в доповненні до курсу описана процедура підключення до API Діректа і налаштування середовища для його тестування.