Налаштування Яндекс Директ для інтернет-магазину за 1 день

279

Від автора: налаштування Яндекс Директ для інтернет-магазину — це одне точне дію, виконавши яку, ви можете в кілька разів підвищити рівень прибутковості онлайн-бізнесу. Контекстна реклама дозволить швидко і вигідно залучити велику кількість гарячих лідов, охочих придбати товар тут і зараз. Якщо вам цікава тема створення потужного потоку клієнтів на сайт, тоді рекомендуємо продовжити читання, щоб дізнатися, як налаштувати Директ для інтернет-магазину.

Настройка Яндекс Директ для интернет-магазина за 1 день

За рахунок величезної популярності Яндекса реклама на цьому майданчику являє собою один з найбільш ефективних інструментів по залученню клієнтів. Створення оголошення в Директе для інтернет-магазину обійдеться вам дешевше, ніж в ADwords (аналогічної рекламної системі від компанії Google), завдяки меншою ціною за клік. Та й в цілому у Яндекса вийшло розробити більш зрозумілий і зручний сервіс, що дозволяє швидко стартувати навіть тим людям, які слабо розбираються в онлайн-технологіях.

Давайте ж розглянемо інструкцію, яка допоможе налаштувати Яндекс Директ для інтернет-магазину за 1 день.

Покрокова інструкція по запуску Яндекс Діректа

Першим ділом вам необхідно зрозуміти, що ефективність реклами багато в чому залежить від якості посадкової сторінки, на яку буде направлятися цільовий трафік. Сайт повинен бути грамотно оформлений, щоб процес покупки або виконання іншого необхідного вам дії (заповнення контактних даних взамін на якийсь бонус і т. д.) був максимально простим.

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Для правильного оформлення посадкової сторінки рекомендуємо пройти спеціалізований онлайн-курс, який допоможе швидко створити сайт без особливих знань. Ну, а тепер давайте перейдемо безпосередньо до того, як налаштувати Директ для інтернет-магазину.

Настройка Яндекс Директ для интернет-магазина за 1 день

Крок 1. Відкриття особистого рекламного кабінету

Для цього потрібно спершу завести пошту на Яндексі, якщо у вас її ще немає. Далі на сайті direct.yandex.ru натискаємо «увійти» і потрапляємо в особистий кабінет.

Крок 2. Починаємо створення рекламної кампанії

У верхньому меню натискаємо на вкладку «створити кампанію». Потім вам запропонують наступний вибір:

текстово-графічні оголошення;

динамічні оголошення;

реклама мобільних додатків.

Вибираємо перший класичний варіант — текстово-графічні оголошення.

Крок 3. Налаштування рекламної компанії

Далі заповнюєте всі необхідні дані. Якщо якийсь пункт незрозумілий, то натискаєте на знак питання, розташований у кожного терміна — там все детально пояснюється за допомогою вбудованої системи підказок.

Особливу увагу рекомендуємо звернути на часовий таргетинг. Виставте час показу оголошень у відповідності з вашим робочим графіком, щоб не виникло ситуації, коли оголошення відображаються, і людина телефонує за вказаними номерами, а це вже нікого не цікавить, так як робочий день у вашій компанії закінчився.

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення

Плюс уважно налаштуйте регіон показу оголошень. Якщо ви не працюєте по світу або навіть країні, то чітко обмежте ті міста, в яких необхідно показувати рекламу. Це також допоможе ефективно використовувати рекламний бюджет Яндекс Діректа для інтернет-магазину.

Крок 4. Створення групи оголошень

Наступний крок — це створення груп. Відразу вловите суть: для більшої ефективності, в ідеалі, на кожен товар потрібно створювати окрему групу оголошень, і на кожен запит має бути окреме оголошення. Так, це займе досить багато часу, однак, якщо ви хочете заробити максимальну прибуток, то діяти треба саме так.

Особливу увагу приділіть підбору ключових слів. Найбільш швидкий ефект від реклами дадуть запити, які використовуються найчастіше. Підібрати їх ви можете за допомогою wordstat.yandex.ru. У відповідному рядку введіть назву товару, який збираєтеся продавати, наприклад, «пральна машина». Після цього система видасть вам найбільш популярні запити по цій тематиці. Виберіть підходящі, і під кожен з них створіть окреме оголошення.

Настройка Яндекс Директ для интернет-магазина за 1 день

Також уважно поставтеся до заповнення заголовка і тексту оголошення. Кожен заголовок повинен містити в своєму складі ключові слова самого запиту. Це дозволить максимально знизити ціну за клік.

Крок 5. Вибір ставок

Цього варто присвятити окрему тему, проте, для початку спробуйте вибрати параметр автоматичного призначення цін «вхід в гарантію». Якщо результативність буде слабка, то потім змініть його на «вхід в спецрозміщення». Рекомендуємо постійно відслідковувати зміну цін, щоб вчасно вносити корективи в залежності від ваших дій опонентів на ринку.

Крок 6. Відправка компанії на перевірку

У Яндекс існує безліч обмежень, наприклад, заборона на продаж алкогольних і тютюнових виробів через свій сервіс, тому, перш ніж рекламна компанія буде допущена до запуску, вона повинна пройти модерацію.

Крок 7. Запуск рекламної компанії

Ну ось і все, вітаємо. Поповнюєте рекламний бюджет, і компанія готова до запуску. При виникненні будь-яких непорозумінь дивіться підказки, а ще краще — зв’яжіться з менеджерами Яндекса.

Контекстна реклама — це система, яка може як швидко привести вам цільових клієнтів на сайт, так і швидко обнулити вкладений бюджет, якщо буде неправильно виставлена хоча б одна галочка. Тому будьте особливо уважними при налаштуванні Діректа, щоб все пройшло гладко і прибутково.

Як можна поліпшити ефективність контекстної реклами?

Значно поліпшити результати налаштування Діректа для інтернет-магазину дозволить правильна оптимізація посадкової сторінки. Вона повинна відповідати всім сучасним маркетинговим стандартам і при цьому гармонійно поєднувати в собі високий рівень юзабіліті. Якщо ви поки що не особливо розбираєтеся в цьому напрямку, рекомендуємо пройти онлайн-курс по створенню сайту для інтернет-магазину.

З допомогою відеокурсів можна дізнатися основні секрети розробки ефективної посадкової сторінки, яка забезпечить високий рівень конверсії (переведення відвідувачів в покупці). При цьому ніякі особливо складні знання програмування, верстки або веб-дизайну не знадобляться.

Настройка Яндекс Директ для интернет-магазина за 1 день

Курс розроблений з розрахунком на користувачів, що стартують з нуля в цій справі. Таким чином, виділивши невелику кількість часу на навчання створення ефективного інтернет-магазину, ви зможете значно заощадити рекламний бюджет, адже користі від Діректа буде в такому випадку набагато більше.

Як вам сьогоднішній матеріал? Якщо він був корисний, то не скупіться і поділіться знаннями з друзями, репостнув цю статтю на свою сторінку в соціальних мережах. До речі, за відсутності власного бізнесу в онлайні можете сьогодні ж записатися на онлайн-курс по створенню інтернет-магазину з нуля, налаштувати контекстну рекламу і спробувати заробити свої перші гроші на цьому ділі.

Чекаємо від вас історій з результатами експерименту. Всього доброго, до швидкої зустрічі!

Інтернет-магазин на OpenCart!

Створити інтернет-магазин на самій популярної CMS OpenCart з нуля!

Приступити до створення