“найманці” відвідають hearthstone в середині осені

21

Стратегічні rpg-механіки і завдання в стилі roguelike, з кожною спробою пропонують нові випробування, – в режимі “найманці” до колекційної карткової гри hearthstone ви можете грати за улюблених героїв і лиходіїв всесвіту warcraft абсолютно по-новому. У цьому безкоштовному режимі гравці зможуть вербувати і збирати знаменитих персонажів з усього азерота. Найманців в загін можна вибирати більш ніж з п’ятдесяти різних героїв. Серед них-такі улюблені персонажі, як сільвана вітрокрила і рагнарос повелитель вогню.

Найманці стають сильнішими з кожним новим рівнем (аж до максимального тридцятого), і у кожного з них є три унікальні здібності. Покращуючи і комбінуючи ці здібності, можна створювати незліченні варіанти загонів. Режим “найманці” вийде у всьому світі 12 жовтня.

вербуйте армію. спробуйте режим “найманці” після його виходу 12 жовтня і отримаєте вісім найманців просто за проходження вступних завдань! цього достатньо, щоб зібрати перший загін і почати виконувати доручення. Грайте і поповнюйте свою колекцію. Завершивши пролог і почавши перше доручення, ви отримаєте нове верхове тварина-мишеня на ім’я сардж для world of warcraft.

виконуйте доручення. головне, чим займаються найманці-це виконання доручень. Це найважливіша частина нового режиму в pve, необхідна для розвитку ваших найманців, навіть якщо ви збираєтеся в основному грати в pvp. На вибір завжди є багато доручень, а проміжні бої, що ведуть до боса, генеруються випадковим чином, щоб ігровий процес був різноманітним. Надалі ви зможете відкривати нові, все більш складні випробування.

захоплюючі тактичні бої в pve і pvp. система цього режиму передбачає бої, де перемогу приносить хитрість і тактичне мислення. Перед кожним боєм гравці будуть вибирати найманців зі своєї команди для участі в битві. На кожному ходу вони будуть віддавати накази одночасно з суперником, а потім спостерігати за результатом. Гравці можуть зупинитися на виконанні доручень в pve або почати змагатися в pvp. Матчі проти інших гравців принесуть досягнення, нагороди та місце в рейтинговій таблиці.

знайдіть баланс і зберіть непереможну команду. найманці для вашого загону відзначені трьома різними кольорами відповідно до своєї ролі. Вони діляться на бійців, захисників і заклинателів. У кожної ролі свої варіанти ходів, свої сильні сторони і свої слабкості. Якщо не заглиблюватися в деталі, атакуючі бійці завдають подвійної шкоди заклинателям, заклинателі – захисникам, а захисники – бійцям. Знайдіть улюблене поєднання і створіть непереможну команду.

табір. табір стане вашою базою для операцій в режимі “найманці”. У ньому ви зможете управляти колекцією, отримувати нагороди за завдання, переходити в магазин “найманців”, виконувати доручення і так далі.