Найдорожчий телевізор xiaomi mi tv p1 з’явився в росії за ціною 47 990 рублів

9

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Китайський технологічний гігант xiaomi оголосив про старт продажів в росії найбільшого і найдорожчого телевізора серії mi tv p1. Він має розмір 55 дюймів по діагоналі і складе компанію 43-дюймової моделі, яка дебютувала на російському ринку трохи раніше.

Xiaomi відзначила п’ять ключових особливостей нового телевізора. По-перше, це панель формату 4k ultra hd з роздільною здатністю 3840 x 2160 точок. Як зазначалося раніше, її діагональ становить 55 дюймів. Телевізор відрізняється тонкими екранними рамками.

По-друге, xiaomi mi tv p1 підтримує 1,07 млрд відтінків, охоплення колірної гами dci-p3 становить 94%, а ntsc – 88%. По-третє, модель підтримує технологію динамічної компенсації якості для підвищення плавності картинки.

По-четверте, виробник зазначає, що для деталізованого зображення були інтегровані hdr10 + і dolby vision. П’ята фішка новинки-вбудований плеєр chromecast.

Xiaomi mi tv p1 працює під управлінням операційної системи android tv, яку доповнює фірмова оболонка patchwall. Поставляється панель з пультом дистанційного керування. Він отримав bluetooth і підтримку голосових команд. Їх відзначимо пару динаміків потужністю по 10 вт, dolby audio, dts-hd і google assistant.

Набір інтерфейсів стандартний. Телевізор можна підключати до ігрових приставок microsoft і sony нового покоління через роз’єм hdmi 2.1 (є підтримка earc). Їх передбачено відразу три. В арсеналі композитний av, rj45, оптичний порт, вихід для дротової гарнітури 3,5 мм, hdmi 2.0, usb-a, bluetooth 5.0 і wi-fi з підтримкою частотного діапазону 5 ггц.

Xiaomi mi tv p1 вже надійшов у продаж в росії. Рекомендована виробником вартість 55-дюймової моделі склала 47 990 рублів. Нагадаємо, 43-дюймовий телевізор китайська компанія оцінила в 33 990 рублів. У майбутньому на російському ринку з’являться моделі діагоналлю 32 дюйма і 50 дюймів. Вони вже згадуються на офіційному сайті виробника.