Найбільш затребувані інтернет-професії з доходом понад 1000$

261

Від автора: інтернет-професії користуються популярністю не тільки серед просунутої молоді, але й у представників «старої школи». І це не дивно, адже робота онлайн володіє масою переваг: високий дохід, відсутність прив’язки до віку і місця розташування і т. д. Сьогодні ми розберемо найбільш затребувані інтернет-професії і спробуємо зрозуміти, як швидко можна осягнути їх ази.

Інтернет-професії в онлайні — це нові сучасні реалії, які поки що не у всіх людей старого гарту вкладаються в голові. Вони кардинальним чином відрізняються від традиційних напрямків начебто будівельників, комірників, кухарів і т. д. не тільки тим, що належать до розумової праці, а не до фізичного, але і рядом інших особливостей.

Переваги інтернет-професій

Представившись при знайомстві яким-небудь веб-дизайнером або ж копірайтером, ви викличете набагато більший інтерес до своєї персони. І це абсолютно виправдано, адже популярні інтернет-професії вважаються набагато цікавіше, цікавіше і прибутковіше інших офлайн-варіантів. У них часто присутній мінімум обмежень, тому планка особистого доходу буде залежати виключно від особистих знань і досвіду.

Професія через інтернет не передбачає прив’язки до місця розташування, оплаті з рук в руки і суворого контролю дій з боку начальства. Ви можете працювати з будь-якої точки світу стільки, скільки забажаєте. Головне — це виконати поставлене завдання. Те, в якому місті і в якій позі на дивані ви займалися її рішенням, по суті, не має ні найменшого значення.

Топ 5 інтернет-професій з можливим доходом понад 1000$

Професій для заробітку в інтернеті можна нарахувати безліч. Вони поділяються на безліч підкатегорій — від розробників сайтів до всіляких проектних менеджерів. Сьогодні ж ми з вами розглянемо найпопулярніші інтернет-професії, які відбиралися мною за такими критеріями:

Солідність.

Висока пікова планка доходу.

Популярність.

Можливість швидкого кар’єрного зростання.

Мінімальна прихильність до місця розташування.

В результаті вийшов список інтернет-професій, що складається з 5 найбільш затребуваних вакансій на ринку.

Рерайтер/копірайтер.

Робота передбачає постійну роботу з текстом. Рерайтери отримують менше (0.5–1$ за 1000 знаків). Їх основний обов’язок полягає в тому, щоб переписувати вже існуючі в інтернеті тексти своїми словами. Підсумковий заробіток залежить від особистої продуктивності. У копірайтерів завдання вже складніше — написання ексклюзивних статей і різних «продаючих текстів, які допомагають клієнтам продати свої товари або послуги. Зарплата копірайтера становить від 300 до 2000$ в місяць.

Перекладач

Потреба в перекладачах на вітчизняному ринку величезна, при цьому дана професія досить добре оплачується. Якщо ви добре володієте іноземною мовою, це те, що вам потрібно. Середня зарплата перекладача становить 400-1500$.

Веб-дизайнер.

Одна з найбільш затребуваних інтернет-професій. Хороший веб-дизайнер завжди цінується на ринку праці, тому якщо ви хороший фахівець в даному напрямку, проблем з роботодавцем не виникне. Основне завдання — створення дизайну сайтів і всіляких графічних елементів. За пару років щільного навчання можна вийти на дохід 2000-3000$.

Програміст.

Одна з найскладніших вакансій для роботи в онлайні. Вам належить створення всіляких програм, технічних систем, які відкривають нові можливості і т. д. надскладна Робота для освоєння, однак, з іншого боку, оплачується набагато краще за інших. Будьте готові до того, що доведеться простудіювати не один десяток навчальних відеокурсів. Рівень зарплати новачка і висококласного спеціаліста великої компанії вже занадто відрізняється, тому немає сенсу навіть її вказувати.

Спеціаліст з просування сайтів.

Ви можете займатися комплексним просуванням сайтів, так і бути вузьким спеціалістом в конкретній галузі. Варіантів тут безліч: просування в соціальних мережах, SEO-адаптація, налаштування контекстної реклами і т. д. Заробітком зазвичай служить відсоток від принесеної клієнту прибутку. Однак деякі працюють і за фіксованою ставкою за послугу, заробляючи понад 2000$.

Як осягнути ази інтернет-професії?

Вивчення вищевикладеної інформації дозволило вам зрозуміти, які професії затребувані в інтернеті прямо зараз. Але що потрібно, щоб почати? Для цього, в першу чергу, необхідно вибрати інтернет-професію, порівнюючи необхідні навички, захопливість процесу і складність навчання.

Не рекомендую вибирати професії роботи в інтернеті, відштовхуючись від гранично можливої суми доходу, якщо мета полягає в пошуку постійного джерела прибутку. У вас в будь-якому випадку не вийде досягти високих результатів без любові до своєї справи, тому, в першу чергу, дивіться на те, чи подобається вам сам процес або ця робота для вас — каторга в Сибіру.

Виходити з показників можливих доходів варто, тільки якщо ви шукаєте варіанти професії швидкого заробітку в інтернеті. Тут потрібно більше уваги приділити вивченню різноманітних статистичних показників і складності отримання перших грошей.

Щоб отримати інтернет-професію, що передбачає високу оплату, необхідно більше часу приділити навчанню. Базовий набір знань легко знайти за допомогою матеріалів, які в безкоштовному доступі зберігаються на різних сайтах. В інтернеті міститися гігабайти цінної інформації, головне — бажання і вміння працювати з пошукачем.

Вивчайте відеоролики на youtube, читайте всілякі статті, блоги і вбирає необхідні знання як губка. Найефективнішим джерелом корисної інформації є курси за інтернет-професій. Проходити їх можна навіть не виходячи з дому. Наприклад, велика кількість корисної інформації з програмування можна знайти тут.

Час підбивати підсумки. Сьогодні ми розглянули найбільш високооплачувані інтернет-професії, і тепер у вас є більш об’ємна картина для роздумів. Усі наведені вище варіанти відрізняються хорошим рівнем доходу і не залежать від місця проживання, тому відмазки з приводу того, що за кордоном більше можливостей, не актуальні.

Хочете заробляти як американський фахівець? Будь ласка, хто вам заважає? Вивчайте необхідний іноземна мова і працюйте з замовниками з будь-якої точки світу, сидячи у себе вдома або на пляжі в якому-небудь Таїланді. Головне для вас — це доступ до інтернету, терпіння і цілеспрямованість.

Ну а для початку підпишіться на оновлення нашого блогу і отримаєте доступ до багатьох корисних статей, які допоможуть вам освоїти будь-яку інтернет-професію. До нових зустрічей, друзі!