На що готові росіяни заради одержання потрібної кількості лайків

263

Від автора: приблизно 40% російських користувачів відвідують соціальні мережі, щоб виставити свої успіхи і досягнення напоказ. Це з’ясували фахівці Лабораторії Касперського.

Під час соціологічного дослідження було опитано понад 16 тис. користувачів з 18 країн. Серед респондентів виявилось 1 тис. росіян.

У наших співвітчизників бажання «покрасуватися» більш виражено. Для цього соціальні мережі відвідують близько 39% росіян. Серед громадян інших країн цей показник не перевищує 24%.

Також дослідження довели, що заради досягнення потрібної кількості лайків деякі користувачі готові йти на радикальні заходи і застосовувати не зовсім «законні» кошти накрутки. Цікаво, що особливим завзяттям в цьому виділяється чоловіча частина аудиторії соціалок.

Близько 5% росіян зізналися, що готові опублікувати фотографію зі своїм оголеним тілом, якщо це принесе їм потрібну кількість лайків. Більш педантичними у цьому питанні виявилися наші співвітчизниці. Зробити такий вчинок готові тільки 1% російських жінок.

При цьому 11% наших співвітчизниць підуть на обман, щоб прикрасити інформацію про місце свого перебування і відпочинку. Серед чоловіків цей показник значно вищий – близько 16%.

Також для росіян дуже важливо, щоб рідні і близькі коментували і лайкали їх фотознімки. Потреба в цьому відчувають 22% наших користувачів.