На iphone не працює екран, а сам телефон працює, що робити?

12

Компанія apple славиться якістю продукції, що випускається, на жаль, навіть її смартфони та планшети не вічні. І якщо ви читаєте цю статтю, значить, ви зіткнулися з жахливою проблемою – дисплей перестав працювати, тоді як сам смартфон прекрасно продовжує функціонувати. Чи можна побороти цю проблему самостійно? або похід в сервісний центр забезпечений? що ж, давайте детально розберемо ці питання.

Привести екран вашого айфона в неробочий стан може ряд найрізноманітніших факторів. В першу чергу це, звичайно ж, фізичні дефекти: падіння на тверду поверхню, вода та інше. І якщо від води порятунок є – вчасно просушити пристрій, то при сильному ударі екран iphone працювати не буде в більшості випадків.

На айфоне не працює екран, а сам телефон працює, що робити?

Для початку пропонуємо розглянути ситуації, коли дисплей можна вважати непрацюючим:

Тачскрін гаджета показує зображення, але в певних зонах не відгукується на натискання пальцем;

Екран iphone занадто довго розпізнає натискання;

Сенсор візуально робочий, але на торкання не відгукується зовсім;

Дисплей довільно тапа в меню, набирає повідомлення – в загальному, живе самостійно, незважаючи на дії господаря пристрою.

Самостійне рішення проблеми

Але що ж робити, якщо на айфоне екран не працює, тоді як сам телефон продовжує працювати?

давайте розглянемо всілякі варіанти до походу в сервісний центр: – якщо тачскрін почав сам набирати текст (як в четвертому пункті), з великою затримкою розпізнає торкання (як у другому пункті) або зонально не відгукується на натискання (як в першому пункті), допомогти може звичайна перезавантаження. Так-так, вам не здалося. Вона дійсно неодноразово виручала нас в подібних ситуаціях.

Але ось проблема. Як виконати її, якщо смартфон не дозволяє дістатися до меню перезавантаження?

Одночасно натискаємо центральну кнопку home (та, що зі сканером відбитків пальців) і кнопку включення;

Утримуємо їх до перезавантаження пристрою (близько п’ятнадцяти-двадцяти секунд);

Якщо ви бачите логотип компанії, то процедура пройшла успішно – перевіряйте працездатність тачскріна.

– можливо, ви днями прикупили новий бампер, плівку або захисне скло. Не виключено, що саме це придбання стало коренем проблеми. Спробуйте повернути все на круги своя, позбавте гаджет від “захисту”.

Ну що, дисплей так і не заробив? тоді вихід один-похід в сервісний центр. Або, як варіант, можете зайнятися ним самостійно, але тоді ризикуєте ще більш сильно нашкодити гаджету. Тому ми все ж рекомендуємо трошки витратитися, звернувшись до досвідченого фахівця, у якого за спиною жодна сотня відремонтованих гаджетів!

Щоб не виглядати нерозумно в очах фахівця, запам’ятайте, що всі останні пристрої від apple оснащуються сенсорним склом, що складається з трьох частин – захисне скло, тачскрін і екран. Замінити ці елементи по-окремо не можна!