Мюллер зізнався, що Google індексує не всі сторінки сайтів

226

Від автора: Google індексує не весь сайт повністю. Багато сторінок фільтруються як дубликатные. Але в будь-якому випадку пошукова система враховує всі основні розділи ресурсу, які приносять трафік. Про це повідомив представник сервісу.

Джон Мюллер (представник Google в ході чергової зустрічі з веб-майстрами, зазначив, що пошуковик не індексує весь сайт. Це є стандартною практикою, не впливає на релевантність видачі та результати ранжирування ресурсу.

Мюллер повідомив, що у звітах Search Console відображається кількість сторінок, проіндексованих пошукової системи. При цьому не вказується, які з них були враховані.

Частина сторінок не бере участь у індексації, і це є нормальним «явищем». Головне стежити за тим, щоб в індекс Google потрапили важливі розділи сайту, які забезпечують приплив трафіку.

Експерт англомовного видання The Sem Post Дженніфер Слэгг зазначив, що найчастіше пошуковий робот не індексує дублікати і сторінки, схожі за змістом. У такій ситуації може допомогти використання атрибуту rel зі значенням canonical (rel=canonical).

При вирішенні даної проблеми для великих ресурсів слід здійснити поділ карти сайту по одному з критеріїв. Наприклад, за категоріями товарів або типами сторінок. Такий підхід полегшує пошук неиндексируемых розділів сайту.