” ми в біді. Всі ми”: oxenfree ii почала проникати в оригінальну гру

4

Каліфорнійська студія night school представила патч 3.1.1 для steam-версії своєї містичної пригоди oxenfree. Латочка примітна тим, що включає тизери наступної частини — oxenfree ii: lost signals.

Джерело зображення: night school studio

Нагадаємо, події oxenfree ii: lost signals розгортаються через п’ять років після фіналу першої oxenfree. Дівчина райлі поверлі повернулася в рідне для неї місто камена, де незабаром справи набувають»дивний оборот”.

«ми намагалися це зупинити і зазнали невдачі. Сигнали прориваються в oxenfree і ми не можемо заблокувати їх, скільки б патчів ні випускали і змін ні вносили. Ми в біді. Всі ми», – попереджають розробники в описі оновлення.

We tried to stop it. We failed. Signals are breaking through into oxenfree and we can’t block them, no matter how many patches or changes we m🀫ke to the game. We’re in troubl🀰. All of us.https://t.co/ia8j3v2kob pic.twitter.com/sxr7hahsse

— night school studio (@nightschoolers) september 8, 2021

Проникнення oxenfree ii: lost signals в оригінальну oxenfree призвело до появи в грі кількох нових радіопереговорів. Деякі з них вже були виявлені фанатами (див.прикріплене нижче відео).

Суть тизерів полягає в тому, щоб показати: лиходії oxenfree ii: lost signals — загадкове угруповання під назвою parentage («спорідненість») — настільки могутні, що впливають на вихідний код oxenfree.

Сподівається випустити патч і на інших платформах. Oxenfree вийшла на pc (steam, gog, egs), ps4, xbox one, nintendo switch, а також ios і android.

Поточному році, але в серпні реліз перенесли на початок 2022-го.