“ми стали єдиним цілим”: atlus показала новий трейлер shin megami tensei v для nintendo switch

86

Японська компанія atlus продовжує активну рекламну кампанію рольової гри shin megami tensei v для nintendo switch . Черговий невеликий ролик присвячений нахобіно-сутності, здатної керувати демонами. Головний герой перетворюється на неї, коли знаходиться в потойбічній версії токіо – да’ате.

Події shin megami tensei v розгортаються паралельно в двох реальностях-сучасному токіо і потойбічному да’аті. Згідно сюжетної зав’язки, головний герой, звичайний японський школяр, несподівано опиняється в незнайомому для нього місці, що кишить загадковими істотами і монстрами – цей світ відомий як да’ат. Незабаром протагоніст стикається з загадковим чоловіком з ім’ям аогамі. Ця доленосна зустріч дає старт незвичайному процесу-школяр і аогамі буквально зливаються в єдину сутність, могутнього нахобіно, здатного керувати демонами.

Shin megami tensei v стане першою роботою atlus, яка дебютує одночасно у всьому світі. Минулі частини серії та ігри лінійки persona виходили спочатку тільки на території японії. У європі з поширенням новинки розробникам допомагатиме nintendo.