Музичним API Яндекса зможе скористатися кожен

215

Від автора: музичної сервіс Яндекса виклав у відкритий доступ бібліотеку для програвання аудіо на стороні клієнта. З її допомогою розробники зможуть реалізувати всі основні завдання, пов’язані з відтворенням звуку в браузері.

Команда Яндекс.Музики надала доступ до своєї бібліотеці на JavaScript, що включає в себе часто затребувані функції для відтворення аудіо на стороні клієнта. Відзначається, що використання YandexAudio API багато в чому полегшить реалізацію таких рішень, як програвання аудіокниг, музичних композицій та іншого «звукового» функціоналу.

«Музичний» API дозволяє веб-розробникам вирішувати часто зустрічають завдання, пов’язані з аудиовоспроизведением. Характеристики бібліотеки:

Підтримка інтегрованого в додаток еквалайзера з пресетами.

Завантаження наступної пісні під час програвання поточного треку.

Автоматичний режим перезавантаження аудіоплеєра при виникненні помилки.

Підтримка Web Audio API.

Бібліотека автоматично визначає підтримуються браузером технології. На основі даних аналізу API «збирає» той варіант плеєра, який буде коректно відтворювати аудіо на клієнтській стороні. За замовчуванням використовується плеєр, побудований на основі HTML5.

Крім цього програмним шляхом розробник може налаштовувати гучність, черговість проходження композицій, активацію режиму автоповтору тректов та інші параметри відтворення.