Мультфільм “холодне серце 3” повинен розкрити сили анни-пояснення теорії

16

Мультфільм ” холодне серце 2 » розкрив, що ельза і анна складають дві сторони моста між природою і людством, представляючи баланс. Тому, якщо ельза-лід, то третя частина може показати, що анна представляє протилежність – тобто вогонь.

Хоча disney ще не повідомили про плани на триквел, успіх двох попередніх частин може означати, що це, швидше за все, це всього лише питання часу. Зрештою, » холодне серце 3 ” є чудовою можливістю досліджувати нову особистості анни і розкрити її сили після того, як в кінці другої частини ельза зреклася престолу, щоб стати допомагати природі, а роль анни, як другої половини п’ятого духу, не пояснювалася.

Мабуть, головним моментом « холодного серця 2 » стало те, коли сестри виявляють, що їхня мати була членом племені нортулдра, а сили ельзи є даром духів природи після того, як їхня мати врятувала життя їхньому майбутньому батькові, хоча люди були їхніми ворогами. Ельза також дізнається, що вона є п’ятим духом, і знаходить контроль над елементами повітря, води, землі і вогню, і, отже, з’єднує їх з людським світом.

Анна, в свою чергу, є половиною п’ятого духу, і, оскільки вона представлялася як двійник сестри, що володіє льодом, цілком можливо, що вона може мати вогненні сили, які ми ще не бачили в справі. Незважаючи на установку disney, що ельза є чарівницею серед сестер, теорії про потенційні сили анни з’являлися з моменту виходу першого мультфільму. “холодне серце 2 ” показало, що сили ельзи походять від її матері, але також і те, що зв’язок з анною-це те, що пов’язує чотирьох елементарних духів з людським світом, привносячи баланс в природу. Як заявляє ельза в кінцівці,»міст має дві сторони, і у матері було дві дочки”.

Хоча це може означати, що ельза-магічна сторона, а анна-людська, розпливчасте пояснення ролі анни залишає місце для інших можливостей. Анна завжди представлялася як протилежність ельзі, що уособлює тепло і літо, так само як ельза представляла зиму. Якщо холодний характер ельзи відображає її сили, пов’язані з льодом і холодом, то зухвалий темперамент анни цілком може відображати вогонь. Є також деталі, що криються в дизайні персонажів: біле волосся ельзи і колірна гамма синіх, білих і пурпурних кольорів відповідає темі зими, в той час як анна буквально має волосся вогняного кольору і зображена у відтінках зеленого, маючи на увазі весну і літо.

Оскільки п’ятий дух дає природі баланс, а протилежність льоду і води – вогонь, логічно, що додаткова сила анни, так чи інакше, повинна бути пов’язана з вогнем. Якщо у анни буде магія вогню в ” холодному серці 3 “, мультфільм міг би вивести її відносини з сестрою на новий рівень, а також показати, як вона потенційно викликає хвилю тепла і нескінченне літо, відображаючи боротьбу ельзи з оригінального проекту.