Mojo68-нова оригінальна клавіатура від melgeek

17

Компанія melgeek оголосила про випуск унікальної нової клавіатури mojo68 з прозорим корпусом, яскравою rgb-підсвічуванням і повністю програмованими клавішами з можливістю заміни.

Розробка такого продукту стала можлива завдяки збору коштів на kickstarter. Новинка є механічною і володіє повним набором функцій звичайних клавіатур.

Mojo68 неможливо сплутати ні з чим, тому що в очі відразу кидається її оригінальний дизайн.

Корпус клавіатури повністю прозорий, кнопки оснащені ковпачками трьох різних кольорів, також присутні п’ять перемикачів. Пристрій висвітлює вбудована rgb-підсвічування, яку можна налаштувати під будь-який колір і ритм.

Найважливіша характеристика новинки, яка впливає на зручність набору тексту – це стиль внутрішнього монтажу.

У mojo68 використовується вдосконалений стиль кріплення прокладок. Основа клавіатури обрамлена силіконовими прокладками і пінополіуретаном для амортизації, зниження навантаження на пальці при наборі тексту, комфорту, еластичного і безшумного натискання клавіш.

«розробляючи mojo68, ми ставили перед собою мету створити досконалу механічну клавіатуру, яку кожен користувач міг би повністю налаштувати під себе. Вона ідеально підходить на будь-який смак, з можливістю заміни і програмування клавіш, прозорим дизайном і унікальним внутрішнім компонуванням. Завдяки підсвічуванню клавіатура виглядає так само добре, як і працює”, – сказав генеральний директор melgeek лейн гуан.

Новинка сумісна з mac, windows, ios і android, підтримує трьох режимне з’єднання, включаючи bluetooth, 2,4 g usb wireless і дротове з’єднання type-c. До неї можна підключити до чотирьох пристроїв.

Налаштовувати девайс можна за допомогою спеціального додатку kbtools-там можна змінювати функціональність клавіш, регулювати підсвічування, додавати додаткові функції.

Продажі новинки вже стартували на kickstarter.

Андрій андрєєв.