Моддер відновив вирізаний стусан з першого трейлера bloodborne

60

Моддеру bloodborne вдалося відновити удар ногою, який раніше був помічений в одному з перших трейлерів ігрового процесу bloodborne .

Коли спочатку був продемонстрований геймплей bloodborne, геймери помітили, що мисливець може використовувати стусан, щоб злегка відштовхнути ворогів. Це було підтверджено геймплейним витоком project beast.

Незважаючи на наявність стусана в ранніх кадрах геймплея, коли bloodborne вийшов, можливість штовхати ворогів повністю відсутня і приєдналася до пантеону вирізаного контенту.

Як виявилося, стусан bloodborne досить легко додати назад в гру, маючи на увазі, що він, ймовірно, був видалений в останній момент. Інсайдер і моддер bloodborne ленс макдональд твітував про удар після того, як йому знову вдалося змусити його працювати. За його словами, для відновлення стусана треба було розкоментувати всього два рядки коду.

Відео, яке макдональд розмістив у своєму twitter, показує, як мисливець виконує той же удар, що і в геймплейних трейлерах, по ворогу з щитом. Стусан відкидає ворога з щитом, відкриваючи його для удару.

Схоже, що удар ногою був включений спеціально для знищення цих щитових ворогів, і швидше за все був вирізаний з гри через загальну відсутність цього типу ворога. У bloodborne є тільки кілька ворогів з щитами, так що, можливо, не варто було присвячувати їм цілу атаку.