Мобільний додаток gmail отримає підтримку голосових і відеодзвінків

9

Щоб створити нове гібридне робоче оточення, компанія google оновлює свої додатки workspace і приносить нові функціональні можливості. Серед іншого можна назвати появу голосових і відеодзвінків в мобільних додатках gmail і google meet.

В першу чергу це стосується gmail. Користувачі будуть отримувати повідомлення при дзвінках на мобільному пристрої і на комп’ютері. Можна буде вибирати, де відповісти на дзвінок.

Інтерфейс gmail буде перероблений, щоб краще відповідати потребам комунікаційного центру. Spaces стане головним місцем спільної роботи груп в workspace.

Spaces об’єднають з іншими інструментами workspace, такими як calendar, drive, docs, sheets, slides, meet і tasks. Будуть пропонуватися тематичні чати і поліпшені можливості безпеки і адміністрування налаштувань дозволів.

Оновлять календар google, який дасть користувачам можливість задавати своє місце розташування протягом робочого дня. У листопаді в google meet з’явиться режим “компаньйон”, де за допомогою аудіовізуального обладнання можна буде в режимі реального часу перекладати з англійської на французьку, німецьку, іспанську та португальську і потім інші мови.

Заради цього пропонуються два нових багатофункціональних пристрої відеоконференцзв’язку. Одним з них є 27-дюймовий комп’ютер series one desk 27» все в одному”, придатний для роботи вдома і в офісі. Series one board 65 володіє 65-дюймовим екраном 4к і може застосовуватися з підставкою.

реклама

Можна буде застосовувати і сертифіковані пристрої сторонніх виробників, такі як logitech rally bar і rally bar, комплексні пристрої для невеликих і середніх приміщень і док-станцію для мобільних динаміків rayz rally pro.

За свою історію google намагалася просувати безліч месенджерів і додатків для спілкування, але в підсумку більшість з них вирушили на звалище історії. З gmail це навряд чи станеться, але чи буде він популярний в якості месенджера, покаже тільки час.