Млинці для відмінників: у ” теремку “стартувала нова приємна акція

12

З початком нового навчального року мережа ресторанів” теремок “вирішила знову провести приємну акцію”млинець за п’ятірку”. Всім школярам за першу відмінну оцінку в новому навчальному році вручають подарунок — млинець з начинкою на вибір. Акція проходитиме до 30 вересня у всіх ресторанах мережі на території москви, санкт-петербурга і краснодара, які беруть участь у програмі лояльності ” ключі від “теремка” “.

Взяти участь в акції дуже просто: для цього необхідно встановити або оновити додаток “ключі від “теремка”” ( ios , android ). Далі в спеціальному розділі завантажити фото або скріншот щоденника з оцінкою “п’ять” з будь-якого предмету. Після проходження модерації учаснику прийде push-повідомлення з промокодом, за яким в “теремку” можна буде отримати подарунок – млинець з начинкою на вибір. Для використання промокоду потрібно натиснути на кнопку “отримати код” і продиктувати його на касі.

Відзначається, що кожен відмінник може отримати по акції тільки один млинець. Анкети та фото щоденників приймаються до 30 вересня, промокоди теж діють до 30 вересня.

Акція “млинець за п’ятірку” проходить у “теремку” вже вшосте. За роки проведення подарунки від мережі ресторанів отримали понад 125 тисяч школярів.

“млинець за п’ятірку” – добра і дуже улюблена нашими гостями акція: ми із задоволенням нагороджуємо школярів за хороше навчання. Для багатьох учнів вже стало приємною традицією отримати подарунок в “теремку” за першу відмінну оцінку. Візит в “теремок” стає маленьким святом: багато хто приходить компаніями, сім’ями, цілими класами, і відзначають у нас початок навчального року. Цього року ми знову чекаємо хлопців, які отримали перші п’ятірки, їх батьків, однокласників і друзів в “теремках”, – зазначив михайло гончаров , засновник і керуючий мережі ресторанів “теремок”.