Minecraft безкоштовно: хітова пісочниця з’явиться в game pass на pc в листопаді

24

Однією з флагманських ігор microsoft , minecraft , досі немає в xbox game pass на пк, але вже скоро це зміниться.

На початку наступного місяця, 2 листопада , популярна пісочниця з’явиться в сервісі game pass for pc , причому у вигляді унікального видання, що включає в себе відразу дві версії (bedrock і java). Новиною про це студія mojang поділилася на онлайн-презентації minecraft live 2021.

Власникам консолей xbox one і xbox series x / s проект доступний за передплатою вже давно. Зараз порт minecraft для windows 10 продається в microsoft store за 26,99 доларів (~ 1920 рублів).

Комп’ютерні версії minecraft: bedrock і minecraft: java з game pass будуть запускатися через один лаунчер, що за словами mojang направлено на підвищення зручності користувачів. Дя цього гравцям потрібно створити обліковий запис microsoft, яка забезпечує більш високий рівень безпеки.

Додавання minecraft до складу game pass на пк було лише одним з декількох анонсів mojang на минулому івенті minecraft live. Розробники також оголосили про плани щодо випуску нового великого оновлення the wild в 2022 році. Крім того, студія повідомила, що пізніше цього року відбудеться реліз доповнення cliffs&caves: part ii і масштабного апдейту для minecraft dungeons seasonal adventures .