Microsoft surface go 3. Десятидюймовий windows планшет за 400 доларів сша і вище

17

Разом з android смартфоном surface duo 2 і планшетом surface pro 8 компанія microsoft представила ще один, менш дорогий планшет поповнив лінійку пристроїв surface go.

Microsoft surface go 3 відрізняється від свого попередника новими типами процесорів, в якості яких в цей раз використані чіпи pentium gold 6500y і core i3-10100y прийшли на зміну pentium gold 4425y і core m3 у другого покоління планшета.

Як повідомляє виробник, нові процесори дозволять підняти продуктивність новинки мало не наполовину. Розмір екрану і дозволу залишилися колишніми: планшет оснастили 10.5-дюймовим дисплеєм full hd (1920 х 1080 пікселів) дозволу. При цьому розміри новинки залишилися колишніми.

Не помінялися динаміки і дозвіл камер. Найдешевша версія планшета має 4 гб оперативної пам’яті і 64 гб вбудованої флеш-пам’яті. Дорожча отримала 8 гб озу і сховище об’ємом 128 гб. Підтримується фірмовий стилус surface pen.

Вбудовану пам’ять surface go 3при необхідності можна буде розширити за допомогою наявного на борту цього пристрою слота для карт пам’яті microsd. Планшет заряджається через usb type c порт. Обіцяний виробником час автономної роботи досягає 13 годин.

Ціна microsoft surface go 3 на його батьківщині, в сша стартує з позначки 400 доларів.

Джерело

схожі матеріали: