Microsoft припинить підтримку програми onedrive в windows 7, 8 і 8.1 на початку 2022 року

19

Компанія microsoft оголосила, що з 1 січня 2022 року перестане випускати оновлення програми onedrive для операційних систем windows 7, windows 8 і windows 8.1. Крім того, в непідтримуваних ос додаток перестане синхронізувати файли з хмарним сховищем з 1 березня 2022 року.

Джерело зображення: the verge

Цікаво, що у випадку windows 8.1 припинення підтримки onedrive виглядає дещо передчасним, оскільки оновлення для цієї версії програмної платформи будуть випускатися до 10 січня 2023 року. Очевидно, таке рішення розробників обумовлено тим, що windows 8.1 не користується популярністю і вже зараз рівень її поширення досить низький.

У випадку windows 7 і windows 8 рішення про припинення підтримки one drive виглядає цілком логічним. Підтримка windows 8 фактично припинилася в 2016 році, а windows 7 — в 2020 році. Однак в рамках програми довгострокового обслуговування корпоративні клієнти microsoft можуть отримувати оновлення для windows 7 до 10 вересня 2023 року. Ймовірно, припинення підтримки onedrive в застарілих ос не торкнеться корпоративних клієнтів.

Що стосується самого додатка onedrive то воно являє собою клієнт синхронізації даних з хмарним сховищем microsoft. Користувачі, яких торкнеться згадана зміна, зможуть взаємодіяти з хмарним сховищем через веб-версію onedrive. Microsoft також рекомендує перейти на використання підтримуваної версії ос, windows 10 або windows 11.