Microsoft детально розповіла, як вдалося зробити windows 11 швидше, ніж windows 10

8

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Стів діспенса, віце-президент microsoft з управління windows, нещодавно пояснив деякі внутрішні зміни, які роблять windows 11 швидшою і більш продуктивною, ніж windows 10. Відео, розміщене на каналі microsoft mechanics на youtube, націлене на демонстрацію, наскільки складно було налаштувати апаратне і програмне забезпечення, а також кроки, які microsoft зробила для того, щоб windows 11 поліпшила взаємодію з користувачем.

У windows 11 покращена система управління ресурсами-тепер функції переднього плану (по суті, вікно програми, на якому ви зараз зосереджені) мають більш високі рівні пріоритету, що знижує кількість обчислювальної потужності, споживаної фоновими процесами.

Windows поліпшила свою здатність призупиняти неактивні вкладки, щоб зменшити обсяг системних ресурсів, необхідних від системи, а також підвищила продуктивність на вашій поточній вкладці. Стів каже, що система може використовувати на 32% менше пам’яті і знизити завантаження цп на 37% завдяки цій новій функції очікування вкладки.

Microsoft також оптимізувала код, що викликає апаратні функції, зменшивши затримку між введенням користувача і фактичною інструкцією, виконуваної на обладнанні, тим самим зменшивши час простою і поліпшивши сприйману користувачем швидкість реакції. Це також негативно впливає на використання пам’яті та загальну продуктивність: оптимізовані інструкції зменшують обсяг пам’яті та покращують обробку ресурсів від стану очікування до активного стану.

Microsoft також розгорнула нові методи стиснення, які зменшили загальне використання диска ос, і розповсюдила цей метод на функції оновлення windows 11. Microsoft обіцяє, що завдяки новому механізму оновлень у windows 11 для встановлення нових патчів не буде потрібно стільки ресурсів, скільки потрібно в даний час. Вони також матимуть функцію обробки продуктивності та більш розумну та швидку доставку оновлень, що зменшує загальний розмір оновлення windows на 40%.

Нарешті, стів діспенса трохи розповів про те, як ця екосистема поліпшень призвела до філософії сплячого режиму, ближчого до телефонного, і про те, що apple зробила з macos: тепер при виході із сплячого режиму спостерігається поліпшення на 25%, що, за його словами, призводить до майже миттєвого виходу з режиму сну для більшості користувачів – з додатковою перевагою економії енергії для мобільних пристроїв за рахунок можливості більш швидкого переходу в сплячий режим без шкоди для виконуваної роботи.