Методи просування сайту

12-14-2020

Проте, професійно проведена розкрутка сайту https://webmate.kz/seo-prodvizhenie дозволяє вже в перші місяці існування сформувати постійну аудиторію, ваш «заділ» на чорні часи. Таким чином, можна буде протриматися «на плаву» при тимчасовому падінні сайту в силу будь-яких об’єктивних причин, наприклад змін правил ранжирування пошукових систем. Але, знову ж таки, необхідна постійне спостереження і підтримка для відстеження ситуації і своєчасного вжиття заходів.

Для розкрутки сайту існують безкоштовні і платні методики. Зупинимося на них детальніше.

Безкоштовне просування сайтів

Такий підхід дуже привабливий і, в першу чергу, для початківців майстрів. Перше, що необхідно зробити — це зареєструвати сайт в основних пошукових системах. Це необхідно для індексації та відображення сайту в результатах видачі.

З основних безкоштовних методик просування відзначимо наступні:

  • реєстрація в каталогах і розміщення в них інформації про сайт.
  • отримання безкоштовних посилань шляхом реєстрації в сервісах соціальних закладок  і ін.це можна робити вручну або за допомогою спеціальних програм.
  • розсилка пошти та оголошень по безкоштовних дошках за допомогою спеціальних програм.

Все це можна зробити абсолютно безкоштовно. Але всі ці методики малоефективні, трудомісткі і вимагають постійного контролю за процесом. Використовувати їх бажано в комплексі з платними методиками.

Платні способи просування сайтів

Ці способи найбільш ефективні і, незважаючи на те, що вимагають матеріальних витрат, мають хорошу окупність і призводять до стійких позитивних результатів. Один з них — це покупка посилань, що полягає в розміщенні активного посилання на донорському тематичному сайті. Більш популярним варіантом є оренда посилань з регулярною оплатою. Це більш надійно, ніж придбання «вічної» посилання, тому що навіть найнадійніша майданчик може закритися.

До найбільш ефективних методик платної розкрутки також можна віднести:

    • контекстна реклама-ваше посилання розташовується на свідомо популярних ресурсах, і ви платите тільки за перехід користувача, а не за час розміщення.
    • банерна реклама-яскравий спосіб залучення відвідувачів, оплачуваний, як правило, за кількістю показів.
    • придбання статей. Ви можете розмістити статтю з посиланнями на тематичному сайті, що добре сприймається і користувачами, і пошуковими системами.

6 розміщення новин, прес-релізів, статей про діяльність компанії на інших ресурсах, а також портфоліо, прайс-листів та ін.інформації.

Все це дозволить досягти високих результатів але, як вже говорилося вище, не менш важливо утриматися на досягнутих позиціях. І тут, як і при просуванні, необхідні професійні дії веб-майстрів з великим досвідом роботи в даному виді діяльності.