Marvel’s midnight suns-тактична гра від firaxis games

13

На gamescom 2021 відбувся анонс marvel’s midnight suns, тактичної рольової гри в знаменитій всесвіту marvel. Працює над проектом студія firaxis games , добре відома по роботі над перезапуском серії xcom. Розробка почалася відразу після xcom 2, причому розробники запевняють – нове творіння не є прямою копією раніше випущених ними ігор в новій обгортці, але чимось абсолютно новим з унікальними ідеями і підходом до ігрового процесу.

Головним героєм marvel’s midnight suns стане мисливець – новий персонаж, прописаний спеціально для гри. Такий підхід розв’язав розробникам руки в плані надання користувачам можливості повністю кастомізувати своє альтер-его. Очолить же він загін добре знайомих героїв, а це значить, що нас чекає не просто зграя новобранців. Розвиток обіцяють спрямувати на знаходження нових тактичних можливостей, ніж на поступове перетворення слабаків на машини смерті.

На жаль, геймплей нам поки не показали, але обіцяють представити його вже 1 вересня. Реліз marvel’s midnight suns очікується в березні 2022 року на пк, ps5, ps4, xbox series x|s, xbox one і nintendo switch.

The awakening – official announcement trailer

Залишати повідомлення можуть тільки зареєстровані користувачі.