Marvel’s midnight suns-перші кадри ігрового процесу прийдешньої тактичної rpg

13

Минулого тижня під час презентації gamescom 2021 була анонсована гра marvel’s midnight suns – тактична rpg від firaxis, студії, що створила ігри civilization і x-com.новий проект розробників вийде в березні 2022 року – гра об’єднає знайомих героїв і антигероїв для боротьби з могутнім ворогом. Під час шоу gamescom opening night live автори marvel’s midnight suns пообіцяли через тиждень поділитися першим геймплейним роликом, і не обдуривши зацікавилися гравців виклали сьогодні свіжий ролик з ігровим процесом.

У трейлері була представлена нова карткова бойова система, а також звичайні буднігероїв на їх таємній базі. Також були продемонстровані цікаві здібності утрех персонажів: росомаха отримавши карту під назвою «power slash» потужно відкидає свого супротивника, доктор стрэнджиспользуя карту «agamotto’s gaze» ефектно складається в позу лотоса, а меджік під впливом картки «banish» відкриває портал і відправляє туди свого ворога.

Основна інформаційна частина до релізу геймплейного трейлерабула розказана розробниками під час прямої трансляції на каналі ign, і ось пару подробиць про marvel’s midnight suns:

  • у грі вам належить стати мисливцем-дитиною ліліт, матері демонів, яка після багатовікового снавернулась до життя стараннями гідри. У пролозі буде показана сцена, какмстітелі і група юних героїв опівнічні сонця спільно воскрешають вашого героя.потім ви зможете кастомізувати мисливця, налаштувавши стать, зовнішність і вибравши здібності.
  • бої будуть проходити в різних “культових” локаціях marvel-вежа месників, санктум санкторум докторастренджа, підземні споруди гідри, і навіть вимір, де мешкають демони.також в грі вітається активне використання навколишнього середовища-супротивників можна скидати з обриву або «вражати» в стіну.
  • крім мисливця, в грі будуть 12 іграбельних персонажів, в тому числежелезний людина, росомаха, капітан америка, доктор стрендж, блейд і примарнийгонщик. У всіх героїв свій власний набір здібностей – » від завдають уронатак до навичок порятунку життя ” разом з комбо і добиванням. Здібності персонажів проявляються у вигляді карт, які можна доповнювати і покращувати по ходу гри. У боях можуть бути тільки 3 супергероя, які на початку бою отримують випадковий набір карточок на всіх трьох.
  • у marvel’s midnight suns буде база героїв під назвою marvel’s midnight suns. Там гравці в режимі реального часу зможуть проводити вільний відбоїв час. Також мисливець може спілкуватися з товаришами по команді, заводітьдружбу (і тільки дружбу, без подальших романтичних відносин), брати участь вспаррінгах, медитувати або грати у відеоігри. Прокачування дружніх отношенійбудет впливати на ваших партнерів – чим ближче до вас розташований определеннийсупергерой, тим сильніші вміння у нього відкриються.
  • лутбоксів в грі не буде, однак, розробники підтвердили, що мікротранзакції в marvel’s midnight suns все ж присутні – можна придбати косметичні предмети, коториене вплинуть на баланс.

Ігри на пк (steam), playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series|s і nintendo switch.