Marvel показали початкову версію «доктора стренджа і мультивселенная безумства»

97

Четвертий епізод мультсеріалу ” що, якщо…? “, що вийшов минулого тижня, виявився найпохмурішим серед усіх, які ми бачили досі. До того ж, творці також показали, яким спочатку міг бути сиквел « доктора стренджа » з підзаголовком «і мультивселенная божевілля ».

На відміну від усього, що ми бачили в анімаційному серіалі в перших трьох епізодах, четвертий має атмосферу справжнього фільму жахів, і надав похмурий фінал діючому серії кіновсесвіту – доктору стренджу.

Варто відзначити, що перший фільм про верховного чарівника в mcu зняв скотт дерріксон, який раніше працював над такими хоррорами, як « сіністер » і « шість демонів емілі роуз ». Хоча він був прив’язаний до роботи над сиквелом, врешті-решт він покинув пост режисера і сценариста через творчі розбіжності з marvel, але в той же час все ще є одним з виконавчих продюсерів. Режисерський кермо перейшов до сема реймі-справжньому ветерану жанру “жахи « і тому, хто зняв трилогію » людини-павук ” з тобі магуайаром; у свою чергу, за новий сценарій взялася джейд бартлетт.

Є відчуття – і про це також були чутки, – що скотт дерріксон покинув режисерський пост « доктора стренджа і мультивселенной божевілля », оскільки хотів направити фільм в іншому напрямку, відмінному від бачення marvel studios і кевіна файгі. Враховуючи його досвід у роботі над фільмами жахів, а також того, що після його відходу він знову взявся за роботу над хоррором, ймовірно, його сиквел хоча б трохи нагадував четвертий епізод ” що, якщо…? ».

Серія дала глядачам і фанатам враження про те, як доктор стрендж бореться зі злою версією самого себе, щоб спробувати захистити мультивсесвіт. Епізод охопив кілька аспектів жанру “жахи”; в тому числі герой неодноразово спостерігав за смертю коханої жінки, вдавався до темної сили, які приводили його до духовного і фізичного розкладання істотами з інших вимірів, але тріумфом стала перемога злого стренджа над добрим.

Останній елемент хоррора настає в момент, коли доктор стрендж розуміє, що він зробив, оскільки він опинився в пастці кишенькової реальності і залишений спостерігачем – єдиною істотою, здатним його врятувати.