Люди незадоволені трейлером неанонсованої rpg sega

22

Нещодавно стало відомо, що sega анонсує нову рольову гру на tokyo game show. Тепер це було офіційно підтверджено, хоча і не так давно, оскільки компанія непомітно запустила офіційний веб-сайт для цієї нової гри.

На жаль, це вже розчарувало багатьох геймерів. Тизер-трейлер, випущений перед появою tgs, показав, що загадкова гра буде мобільною версією, і багато хто припустив, що це буде живий сервіс, а не одиночна гра.

Трейлер був випущений тільки японською мовою, але негативні коментарі японською та англійською мовами наповнили відео. На момент написання у нього 2,2 тис. Дизлайків проти 587 лайків, що зовсім не сприяє його офіційному розкриттю.

Схоже, що sega не очікувала такої реакції, оскільки доклала певних зусиль, щоб розрекламувати безіменну rpg перед її офіційним показом. На веб-сайті представлені анімовані зображення і ведеться зворотний відлік часу до появи tgs.

Спочатку відсутність будь-якої інформації давало волю уяві. Зайве говорити, що мобільна гра була далека від будь-яких припущень.

Безіменна рольова гра sega буде офіційно представлена 1 жовтня, на другий день tokyo game show. Будемо сподіватися, у компанії є ще дещо в рукаві для своєї вітрини, інакше це буде провал.