Китайська версія tiktok обмежила використання сервісу дітьми до 14 років

26

Сервіс коротких відео douyin, китайська версія tiktok, оголосив, що всі верифіковані користувачі у віці до 14 років тепер матимуть доступ до додатка в «дитячому режимі». Захід спрямований на захист підлітків від неприйнятного контенту на платформі.

Джерело: reuters.com

У» дитячому режимі ” користувачі до 14 років зможуть працювати з додатком не більше 40 хвилин в день і тільки з 18 до 22 годин — про це 18 вересня офіційно оголосила адміністрація сервісу douyin, що належить bytedance поряд з tiktok. Згідно douyin, дана міра є найжорсткішою за всю історію платформи.

Китайські регулюючі органи в цьому році активно посилюють контроль над інтернетом і місцевими профільними компаніями — однією з причин є невідповідність поточного стану речей і цінностей, які пропагує держава. Зокрема, влада закликає захистити молодь від» сліпого «і» хаотичного «поклоніння знаменитостям, стурбованість також викликають» поклоніння грошам «і» жіночні ” чоловіки.

У популярного в китаї месенджера wechat, що належить tencent, також є «дитячий режим». Будучи активованим, він обмежує користувальницький доступ до деяких ігор і функцій, наприклад, до платежів і можливості знайти друзів поблизу. Нещодавно tencent, підкорившись вимозі міністерства промисловості та інформатизації кнр, відкрила в wechat посилання на платформи конкурентів.