Крутий сайт на WordPress з платним доступом всього за годину

219

Від автора: незалежно від того, який у вас бізнес, створення платної зони – дуже прибуткова справа. Ви можете реалізувати постійний дохід, отримувати постійну підтримку від своєї аудиторії, а також розширити аудиторію вашого бренду. Платний доступ можна використовувати для продажу онлайн-курсів, тренінгів і т. д. Досить дивно, але повноцінний сайт з платним доступом можна дуже легко створити на WordPress. Насправді, сайт з платним доступом можна створити за допомогою всього одного плагіна менше ніж за годину. У цій статті я розповім вам про різні способи створення WP сайту з платним доступом, а потім покажу, як його налаштувати.

Плагін платного доступу для сайту на WordPress підходить саме вам?

На ринку є кілька надійних плагінів платного доступу, і у всіх маса функцій. Нижче вам представлений короткий огляд найбільш популярних.

s2member

Плагін s2member забезпечує вас всім необхідним для запуску сайту з платним доступом на WP. Ви отримуєте широкий набір настроюються опцій, відмінну інтеграцію з PayPal, а шорткоди максимально полегшать вам процес. Є платна і безкоштовна версія, однак для старту вам вистачить і безкоштовною.

Membership 2

Команда плагіна Membership переробили своє дітище в Membership 2. Тут присутній весь той функціонал, який очікуєш отримати від плагіна платного доступу: доступ до завантажень, автоматизовані регулярні платежі, варіанти платного доступу, кілька типів платного доступу, в тому числі доступ до контенту, який виходить на регулярній основі. Ви не заплатите ні копійки за чудову безкоштовну версію, хоча є і платний варіант.

Simple Membership

Як зрозуміло з назви, плагін пропонує простий спосіб створення сайту з платним доступом на WP. В плагіні є унікальні опції, а також різні рівні платного доступу, регулярні платежі і інтеграція з PayPal. З унікальних функцій плагіна можна виділити віджет авторизації, який можна розташувати в сайдбарі, щоб користувачі могли з легкістю потрапити в свій аккаунт.

Плагінів набагато більше, але ці три – найпопулярніші. Метою нашого уроку ми виберемо плагін s2member. Однак будь-плагін платного доступу повинен мати схожі функції.

Починаємо

Після установки і активації плагіна необхідно налаштувати базовий рівень платного доступу. На цьому етапі необхідно відповісти на кілька важливих питань:

Скільки рівнів платного доступу у вас буде?

Як ви назвете ці рівні? (срібний, золотий і т. д.)

Скільки буде коштувати кожен рівень?

Як тільки ви відповісте на ці питання, ви зможете перейти до втілення їх у життя. Виконувати нижченаведені кроки можна в будь-якому порядку. Як я сказав вище, в уроці ми будемо працювати з плагіном s2member.

Крок 1: модифікація сторінки платного доступу

Сторінка платного доступу – це сторінка на вашому сайті, на якій читач може купити платний доступ. Для цього вам знадобиться створити нову сторінку. Плагін s2member радить назвати її Membership Signup, але ви можете вибрати будь-яку відповідну назву.

Після створення сторінки ви можете налаштувати параметри в розділі Membership Options Page в плагіні. Перейдіть в s2member > General Options > Membership Options Page. Перевірте, чи сторінка відкрилася, після чого переходите до наступного пункту.

Крок 2: модифікація сторінки-привітання з авторизацією

Перейдіть в s2member > General Options > Login Welcome Page. Як і зі сторінкою платного доступу, ви можете створити нову сторінку, на яку ваші клієнти будуть переходити після авторизації. Або ж можна поставити редирект. Якщо ви заплуталися, у s2member є чудова стаття з основних моментів.

Крок 3: налаштування реєстрації

Перейдіть в розділ s2member > General Options > Registration/Profile Fields & Options. У цьому розділі можна налаштувати процес реєстрації для нових користувачів. Ви можете створювати користувальницькі поля, змінювати паролі, виставляти мінімальну довжину пароля, змушувати користувача вказувати особисту електронну пошту і т. д.

Крок 4: дизайн сторінки реєстрації

Крок необов’язковий. Ви можете змінити дизайн інтерфейсу авторизації. Користувачі будуть авторизовуватись на вашому сайті, як і ви через сторінку http://yoursite.com/wp-login.php. Якщо хочете прикрасити сторінку, можете змінити шрифти, кольори, вставити свій логотип, створити користувальницький футер.

Крок 5: створення рівнів платного доступу

Пора створити рівні платного доступу. У s2members2 зробити це можна, перейшовши в розділ member > General Options > Membership Levels/Labels. У цьому розділі можна створити профілі з правами під різні рівні доступу. В плагіні s2member є безкоштовний і 4 платних рівня. Нижче ви побачите, як вони працюють.

На даний момент від вас потрібно вибрати, скільки рівнів платного доступу у вас буде. Потім вирішіть, який тип контенту буде надаватися на кожному рівні. Ця інформація стане вам у пригоді трохи пізніше.

Крок 6: інтеграція способів оплати

Плагін s2member працює з PayPal, однією з найбільш популярних платіжних систем серед плагінів платного доступу. Прив’язати свій аккаунт PayPal ви можете в розділі s2member > PayPal Options. У вкладці PayPal Account Details необхідно вказати інформацію про себе, в тому числі вашу адресу електронної пошти для PayPal, ID дані для авторизації через API.

Тепер перейдіть в PayPal PDT/Auto-Return Integration. На сайті PayPal вам необхідно знайти свій PDT Identity Token. Плагін s2member люб’язно підкаже вам, де його знайти.

Також можна змінити налаштування підтвердження по email, підтвердження постів/сторінок по email, а також ті дії, які будуть зроблені після закінчення строку платної підписки. Зміна налаштувань закінчення платної підписки – дуже важливий момент, так як це впливає на те, що буде, коли у користувача скінчиться платна підписка.

Крок 7: створення кнопки покупки

Тепер необхідно створити спеціальну кнопку покупки, за допомогою якої користувач зареєструється на сайті. Перейдіть в розділ s2member > PayPal Buttons. s2member робить все за вас: в плагіні є генератор кнопок для кожного рівня платного доступу.

Для створення кнопки першого рівня клікніть на Buttons for Level #1 Access. Відкриється генератор кнопок. Змініть настроювання під ваш перший рівень доступу та натисніть Generate Button Code. Код з’явиться в секції шорткодов WP під формою. Скопіюйте його і вставте на сторінку реєстрації нових користувачів. Коли користувач буде заходити на сторінку, він буде бачити кнопку PayPal. Вам потрібно прописати текст, щоб описати рівні доступу.

Для рівнів 2, 3 і 4 можна повторити все те ж саме. Всі кнопки PayPal можна розмістити на одній сторінці, або ж можна створити окремі сторінки під кожен рівень платного доступу.

Крок 8: завершення

Відкрийте сторінки, які створили: сторінка реєстрації і авторизації. Перевірте, щоб вам подобалося.

Крок 9: створення і захист вмісту

При створенні сторінок або постів у верхньому правому куті буде розташовуватися розділ захисту s2member. У цьому розділі можна налаштувати видимість для різних рівнів платного доступу. Так як користувальницькі функції виходять за рамки цього уроку, вас будуть цікавити опції обмеження доступу.

Важливо зрозуміти, що якщо зробити контент доступним для одного рівня, користувачі рівнем вище також будуть мати доступ до цього вмісту. Тобто якщо ви публікуєте статтю з рівнем доступу 3, користувачі четвертого рівня також будуть бачити цю посаду.

Опції s2member по захисту надають вам безліч налаштувань для відображення контенту. Можна створити повністю платний сайт, щоб користувачі проходили реєстрацію для отримання доступу до контенту, або ж можна публікувати як звичайний, так і платний контент.

Висновок

Ось і все: ви отримали повністю робочий сайт з платним доступом менше ніж за годину. Я не розповідав вам про всі можливості, занадто багато там налаштувань. Тим не менш, зараз у вас на руках повністю робочий сайт, чекає нових користувачів. Пишіть у коментарях про своїх улюблених плагінах платного доступу. Чому ви вибрали саме їх?