Красивий веб-дизайн сайтів: топ-10

311

Від автора: вітаю діючих і майбутніх веб-дизайнерів, а також інших читачів мого блогу. Сьогодні я хочу продемонструвати нереально красивий веб-дизайн сайтів, які мені траплялися в інтернеті. Думаю, що вони надихнуть на нові цікаві проекти людей, які пробують себе в кар’єрі веб-дизайнера, і порадують око простих поціновувачів прекрасного.

Заходячи на сайт, відвідувач, в першу чергу, звертає увагу на його візуальне оформлення і лише потім на смисловий зміст. Щоб справити позитивне враження на людину, обов’язково виділятися із загальної маси за рахунок літаючих двурогих єдинорогів і кислотних кольорів, від яких тече кров з очей.

Для створення гарного веб-дизайну для сайту достатньо лаконічною, приємною і зрозумілою загальної структури. Саме цей фактор чіпляє людей і провокує залишитися, погортати сторінки і вникнути в суть рекламованого продукту, пропонованої інформації і т. д.

Нижче я позначу красиві дизайни сайтів, що входять в моє особисте топ-десятки проектів з усього світу, які здаються мені з певних причин красивіше інших. Всі вони не схожі один на одного, проте в кожному простежуються вкладені старання розробників і їх нестандартний підхід до справи.

10. http://cpeople.ru/

Вважаєте, що для створення гарного дизайну для сайту потрібні феєричні ідеї, довгі години роботи і високотехнологічні рішення? Російська компанія «Creativepeople» готова з вами посперечатися. Для своїх замовників вони зазвичай серйозно переймаються, а для себе вирішили створити максимально простий, але візуально симпатичний і приємний проект. Саме цим вони мене і підкупили, тому відкривають рейтинг найкрасивіших сайтів світу по дизайну.

9. http://www.styiens.com/

На дев’ятій сходинці розташувався обладнаний сайт французького музичного лейблу «Styiens». Все геніальне — просто. У колірній гамі цього варіанту використані лише білий і фіолетовий кольори, які розбавляються чорним текстом приємного шрифту. В якості фону виступає музична платівка, що характеризує напрями діяльності компанії. Картинка виглядає м’яко, тому не хочеться нікуди йти, не ознайомившись з усією запропонованою інформацією.

8. http://www.pawelwojcik.com/

Наступне місце мого топа красивих дизайнів сайтів дістається цікавого проекту від польського розробника Павла Войчика під назвою «дівчата мого дідуся». Робота виконана у форматі книги, в якій зображені колишні дами серця того самого дідуся. Мені доводилося спостерігати безліч аналогів подібного типу сайту, проте до цього виконання вони явно не дотягують.

Додам, що процес перегортання проходить під приємну музичну композицію. Звуковий супровід в наш час не вважається популярним, так як воно знижує швидкість завантаження сторінки, однак, в даному випадку це абсолютно доречне рішення, у зв’язку з мінімальною кількістю контенту.

7. http://bubblesfilm.com/

Сьому сходинку я віддам сайту компанії «Bubbles». У ньому є те, чого не вистачає більшості онлайн-проектів нашої країни — зручності та простоти використання. Після переходу за посиланням відразу стає зрозуміло, чим займаються люди і як з ними зв’язатися. Великі форми, приємні рожеві кнопочки, які хочеться натиснути і замовити послуги компанії, навіть якщо вони тобі не потрібні.

6. http://www.sensisoft.com/

Цей сайт вразив мене красою сучасних флеш-ефектів, які дозволяють відвідувачеві подорожувати в часі, телепортируясь за кількома світовими столицями періоду з 1920 по 2030 рік. Ви зможете зануритися в атмосферу Парижа, Москви, Вашингтона, Токіо та Лондона під акомпанемент заворожливої музичного супроводу.

5. https://houseofborel.com/

Головна сторінка виконана у форматі відео-презентації, яка дає зрозуміти спрямованість і ідеологію компанії «House of Borel». Картинка виглядає вражаюче і викликає інтерес. У даний момент подібний формат широко використовується лише в силіконовій долині, однак зовсім скоро він добереться і до інших куточках світу.

4. http://www.whitefrontier.ch/

Четверта сходинка моїх улюблених дизайнерських оформлень дістається офіційному сайту пивної компанії «White Frontier». Цей проект виконаний в незвичайному стилі, який мало де можна зустріти. Не забудьте зайти на сторінку з описом продукції, наскрізь просочену харизмою та традиціями компанії.

3. http://www.chrisducker.com/

У нашій країні хвиля розвитку підприємництва щорічно виносить на берег величезна кількість крабів бізнес-тренерів. Заходячи на віртуальні візитки більшості з них, розумієш, що як мінімум в просуванні себе в інтернеті вони не тямлять ні чорта.

Помилуйтеся на офіційний сайт Кріса Дакера. Абсолютно нічого зайвого. Приємні кольори, що виділяються на загальному тлі кнопки, плавний перехід з одного інформаційного блоку на інший. Я вважаю цей сайт прикладом для наслідування, до якого повинні прагнути наші фахівці.

2. http://www.mezcalbuenviaje.com/

Срібним призером стає крутєйша мексиканська розробка компанії «Mezcal Buen Viaje». Першою зоною на сайті, яка привернула мою увагу, став різнобарвний скроллбар, від якого просто неможливо втриматися і не потягати вгору-вниз. Крім нього варто відзначити гармонійний паралакс-ефект для шарів фону. Під час прокручування сторінки вниз постійно виникають цікаві анімації начебто помаху пташиних крил, всіляких неонових підсвічувань і т. д.

1. http://www.dangersoffracking.com / http://www.soleilnoir.net

Ну і Оскар за найкращий дизайн сайту отримують одразу два претенденти. Я довго намагався вибрати кращого з них, однак так і не зумів. В обох версіях геніально виконана структура вертикального скролл-сайту, яка цілком занурює зайшов відвідувача в процес вивчення вмісту. Сайти доповнюються не дратівної gif-анімацією і вдалим паралакс-ефектом.

Сподіваюся, ви теж отримали заряд натхнення, помилувавшись, на мій погляд, найкрасивішими сайтами по дизайну в світі. Думаєте, що рівень таких робіт недосяжний? Дурниці, будь-яка людина може стати нехай не Леонардо да Вінчі в цій справі, але хоча б новим майстром веб-дизайну, який зуміє придумати креативні ідеї оформлення сайту, не поступаються згаданої сьогодні 10-ке прикладів.

Головне — багато працювати, пробувати нові речі, мислити нестандартно і не боятися ризикувати. На сьогодні все, підписуйтесь, діліться посиланням на блог з друзями. До скорої зустрічі на сторінках цього сайту.